Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Kombinované finské sauny

Trendem dnešní doby jsou sauny kombinované, sauny s infrazářiči nebo biosauny s režimem pro vlhkou parní saunu.

Kombinace finské suché sauny a použití infrazářičů znamená široké využití pro dva způsoby saunování v jedné potírně.

Kromě infrazářičů můžeme Vaši kombinovanou saunu vybavit výparníkem, který můžete využít pro parní, aroma nebo bylinnou lázeň.

Kombinované sauny s infrazářiči

Do kombinované sauny zabudováváme kromě saunového topidla i luxusní infrazářiče Philips Vitae s řadou příznivých a léčivých účinků. Kromě toho dosahují 90% účinnosti (klasické keramické zářiče pouze 60%) a šetří energii.

Na saunování v kombinované sauně nemusíte čekat – infrazářič Philips Vitae startuje okamžitě a dosáhne 100% výkonu již za 1 sekundu.

Dále nabízíme v kombinaci s topidlem léčivé infrazářiče rakouského výrobce Physiotherm, které nabízejí kombinaci nízkoteplotní infračervené technologie a patentované technologie lávového písku (LavaTechTM), které jsou obě jedinečné, a zároveň plně sladěné pro potřeby lidského těla.

Keramické trubice naplněné lávovým pískem absorbují a uchovávají teplo delší dobu.

Kombinované infrasauny nabízíme ve třech stupních výbavy – Optimum, Exclusive a Creative. Přesnou velikost a podobu kombinované sauny si můžete společně s naší pomocí zvolit sami.

Kombinované biosauny

Biosauna je kombinací sauny a parní lázně. Hlavní rozdíl od finské sauny je ten, že teplota v biosauně dosahuje nižších hodnot 55-65 °C a zároveň vyšší vlhkosti mezi 15-30 %.

Tato sauna je vhodná pro lidi, kteří špatně snášejí vysoké teploty nebo je ze zdravotních důvodů mají zakázané, např. kardiaci. Biosauna bývá zpestřena aromaterapií a chromoterapií.

Kombinované biosauny nabízíme ve třech stupních výbavy – Optimum, Exclusive a Creative. Přesnou velikost a podobu kombinované sauny si můžete společně s naší pomocí zvolit sami.

Neváhejte se na nás obrátit na tel. 608 554 440 nebo prostřednictvím formuláře níže.

Poptávkový formulář