Efektivní typizované řešení? Modulové sauny SaunaTop

SaunaTop se profiluje jako firma, která vytváří kreativní architektonické provední a tvoří tak sauny snů na míru. Nově však nabízíme i moderní typizované sauny, jako nabídku pro ty, kteří hledají jednoduché, ale efektivní řešení.   Kdekoliv chcete saunu, tam bude!

Řešení domácí sauny prostřednictvím modulárních technolgií je unikátní díky rychlosi výstavby, unifaci provedení, odolné konstruci a v neposední řadě i skutečnost, že modukové sauny je jednoduché uístit na širokou škálu různorodých pozemků bez náročné přípravy.

Vytvořili jsme pro vás 3 modely v moderním designu, které mají  předem určené, rozměry, materiály a vybavení. Myslíme na vše, součástí modulu je i sprcha a opdočívárna.
Můžete si vybrat, která modulová sauna nejlépe odpovídá vašim potřebám a vkusu.

Která bude ta vaše? 

TOP MODUL S
TOP MODUL M
TOP MODUL L


Více informací brzy naleznete zde na našich stránkách.

Zaujalo vás modulové řešená SaunaTop? Ozvěte se nám.


24.07.2024

Letní otevírací doba showroom v Praze

Vážení zákaznící a příznivci saunování,
během července a srpna bude náš pražský showroom otevřen každou středu od 10 do 17 hodin a jiné dny dle předchozí domluvy.
Rádi se vám budeme věnovat.

Výroba, servis i konzultace probíhají standartně a jsme vám každý den k dispozici na provozovně v Kutné Hoře.

Využijte letní dny volna a napište nám jak bude vypadat vaše vysněná sauna, rádi vám připravíme kalkulaci a vašim požadavkům se budeme věnovat.
Inspirujte se například naším saunovým domkem u bazénu. :-)

S láskou k saunování

váš SaunaTop

27.06.2024

Nejpokročilejší saunová technologie Saunum: O kousek zdravější saunování

Inovativní řešení, unikátní technologie. Předstvujeme vám novou generaci saunové technologie, která posouvá komfort vašeho saunování o kousek dál.

Saunum jsou klimatické zařízení, která míchají horký vzduch z horních pater a studený vzduch z nižších pater pro rovnoměrnější klima v sauně. Proces pocení se tak stává intenzivnějším a efektivnějším a zážitek ze saunování příjemnějším. 

Jedním z hlavních problémů moderních parních saun nerovnoměrně rozložená teplota: horní úrovně jsou příliš horké, zatímco nižší úrovně jsou příliš chladné. Větrání vzduchu je nerovnoměrné kvůli obrovskému odvodu horkého vzduchu shora. Tím se vytvářejí vrstvy a horký vzduch zůstává pouze na horní úrovni sauny.
 
Patentovaná technologie vznikla ve spolupráci s estonskou technologickou univerzitou Tallin. Studie ukázaly. že hladina CO2 byla ve většině saun mnohem vyšší, než bylo doporučeno (přes 2000 PPM), což  může způsobovat únavu a zrychlovat srdeční tep, jelikož srdce spotřebovává většinu kyslíku v těle, aby ochladila mozek. To spolu s nedostatkem kyslíku na úrovni hlavy má za následek nepříjemný pocit. Patentovaný systém míchání vzduchu Saunum zachycuje spalující páru, která stoupá pod stropem sauny, mísí ji s chladnějším vzduchem na povrchu podlahy a směruje měkkou páru zpět. To zajišťuje rovnoměrnější teplotu páry a rozložení tepla v sauně.

 Přidanou hodnotou poskytující další přínos pro zdraví, je přidání himalájské soli. Unikátní patentovaná technologie společnosti Saunum uvolňuje ionty soli do vzduchu. Kromě čištění vzduchu zvyšují ionty soli kapacitu plic, snižují fyzické onemocnění, pomáhají ke zdravější pokožce a podprují zdravější spánek. Umožňují také saunování lidem, kteří trpí alergiemi.    

Zařízení Saunum Primary máte možnost vidět na našem pražském showroomu. Neváhejte nás navštívit, rádi vám tento jedinečný produkt představíme blíže.  

          

"Saunum zve k prozkoumání nového severského zenu – inovativního řešení, které pozvedne zážitek ze saunování."

Svět Saunum - Saunum

26.03.2023

Sensation - sauna probouzící Vaše smysly

Interiér představuje kombinaci cedrových masivních latí z abichi. Originální zbarvení cedrových prken tvoří zajímavý kontrast použitého materiálu. LED osvětlení interér zahalí do barev a dotváří atmosféru. Nad hlavou září světla hvězdného nebe. Propojení s prostorem umožnuje prosklená čelní stěna.   Sauna je tvořena oblíbenou trojkombinací klasické finské sauny, vlhké bio sauny a pro krátkodobé prohřátí nechybí infračervené zářiče.  

02.10.2022