Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Uzavření showroomu v pondělí 27.9.

POZOR- v pondělí je prodejna UZAVŘENA!!
23.09.2021
Petr Volf

Finská sauna z Cedru s prvky masivních špalků v koupelně

Finská sauna z Cedru s prosklením,cedrový rám a masivní lavice z Abachi s cedrovýmy prvky.Osvětlení Led nad oěrkami zad a motiv masivní dřevěné špalky z břízy.Kamna Sentiotec Ari s 60 kg kameny vhodné pro parní nárazy.Regulace EOS Emotec s displejem v ČJ.
15.09.2021

Nový projekt Saunarent - Saunatop na kolech

Milý klienti,

rádi bychom Vás informovali, že od března 2021 pro Vás připravili nový projekt Saunatop Saunarent - mobilní sauny.

Jedná se o službu, kdy si budete moct vypůjčit naší saunu na kolech i k Vám! Vše potřebné zařídíme a i Vy si budete moct bez starostí prožít zážitek ze saunování.  
Nemůžeme se dočkat, až budeme moct předávat radost za saunování zase o kus dál novou formou.

Saunatop na kolech  
ROZVÁŽÍME LÁSKU K SAUNOVÁNÍ!
 
Váš Saunatop.
15.09.2021
Viktorie Volfová

DOVOLENÁ - Uzavření prodejny v Praze

Vážení zákazníci, ve dnech 5.8. - 15.8.2021 bude showrom v Praze z důvodu dovolené ZAVŘENO.
03.08.2021
Petr Volf

Otvírácí letní doba v Praze!

Vážení zákazníci z důvodu dovolených bude  showroom v Praze po podobu letních prázdnin OTEVŘENO jen ve středu od 10-17 hod. - ostatní dny lze sjednat schůzky jen po předchozí domluvě!  Děkuji a přejieme hezké letní zážitky.
28.06.2021
Petr Volf

Jak od roku 1994 přinášíme lásku k saunování?

Přečtěte si článek  RezidenceOnline!

Ke vzniku našich saun jsou vždy používány dvě ingredience - láska k saunování a kvalitní řemeslná práce.
  
       
Více o naší filosofii, ale i o historii Saunatopu si můžete přečíst v článku dole pod textem.

Majitel firmy Saunatop Petr Volf hned po revoluci přemýšlel, jak se pustit do podnikání. A protože měl díky příbuzným emigrantům dobré kontakty ve Finsku, zvažoval, co by z téhle severské země mohl začít dovážet. A když se řekne Finsko, tak člověku hned naskočí co? Sauna. „Osobně jsem měl možnost poznat finskou saunovou kulturu se vším, co k ní patří, a saunování propadl,“ dodává. Dlouho tedy netápal a hned v roce 1991 dovezl do Československa první saunu z Finska. „Byl jsem jeden z prvních, co sem sauny začali vozit.“ Vzpomíná na začátky, kdy se sauny prodávaly v tehdy astronomických částkách okolo sto tisíc korun. Rychle se stal výhradním distributorem finské známe značky Helo. Jeho osobní nadšení dokázal předávat dál a i v současnosti, když svým zákazníkům při výběru ideální sauny vypráví o jejich fantastických účincích, tak v něm probouzí chuť se doma saunovat. Nezůstal ale jen obchodníkem a postupně se pustil i do vlastního vývoje a výroby saun a rozšiřoval portfolio výhradních dodavatelů. Během let dál budoval svou firmu a vystavěl mnoho veřejných i privátních zakázek. Typické logo, které má na svém madle každá sauna Saunatop je k vidění v bazénech i ve wellness centrech po celé republice. Ačkoli firma směřuje spíše k privátním zakázkám, na kontě má práci i pro řadu luxusních hotelů a aquaparků. Trend saunování se během let dále rozšiřoval a jeho popularita společně se zájmem o zdravý životní styl rostla. Firma Saunatop se od konkurentů odlišuje zejména svým osobním přístupem. Během let působení si pan Volf vytvořil osobní vztahy s klienty a převážně dělá další zakázky na základě pozitivních referencí. Se saunami Saunatop už vyrostla další generace milovníků saunování. „Přicházejí k nám mladí lidé, jejichž rodiče mají saunu Saunatop a teď ji chtějí i do svých domovů.“ Firma Saunatop nabízí celoživotní servis a poradenství. Tyto benefity se Saunatopu vrací spolu se stávajícími klienty a rovněž také s dalšími zájemci o sauny. Heslo „S láskou k saunování“ se projevuje i při tvorbě jednotlivých realizací. Většina saun se tvoří tzv. na míru. Firma se drží ověřených tradic, ale neustále následuje moderní trendy ve světě wellness. Inspiraci čerpá převážně v zahraničí, konkrétně v Německu a hlavně v srdcovém Finsku. „Zkušenost je taková, že každý má jiný vkus a preference, proto s každým zákazníkem tvoříme saunu podle jeho představ, ale chceme mu nabídnout co nejvíce možností, tak aby se nekladly meze fantazii.“ Saunatop nabízí top materiály a kamna. Často vytváří atypické sauny na neobvyklých místech, tak aby se co nejvíce lidí mohlo saunovat u sebe doma. „Nejedeme na kvantitu, ale na kvalitu.“ Ročně udělají méně saun než v minulých letech, ale chtějí, ať každá jednotlivá sauna odpovídá individuálním představám a požadavkům zákazníka. Co sauna to originál. Loňský a začátek letošního roku je podle majitele mimořádný. Zájem o sauny vzhledem k současné situaci roste, společně s firmou Saunatop.

Publikovaný článek najdete také přímo na: www.rezidenceonlline.cz 
 
23.02.2021
Viktorie Volfová

Saunatop v únorovém Forbes

Přečtěte si článek únorového Forbes o současném saunovém trhu.

 Zájem Čechů o saunování se prohlubuje a my se řadíme mezi TOP firmy, které vám nabízí možnost se saunovat i u Vás doma.

 Saunatop nejede na velká čísla, ale na velkou spokojenost každého z vás, kdo si vyberete saunu Saunatop.
Tím jsme jiní, tím jsme Váš Saunatop. 

Více si o nás můžete přečíst v tiskovém vydání Forbesu, který je momentálně v prodeji.    
23.02.2021
Viktorie Volfová

Sauna CREATIVE navržená v suterénu vily

Sauny z řady CREATIV  jsou vždy na míru přizpůsobeny prostoru. V případě této realizace jsme našli praktické a zároven působivé řešení do suterénu vily. Zadání bylo zasadit saunu do úzkého hlubokého prostoru. Prosklené moderní provedení je tak ideální volbou. Kamna jsme zvolily tak, aby nezaplnovaly místo, ale působily příjemným  otevřeným dojmem. Vybraly jsme topidlo výrobce Sentiotec, které stojí samostatně v prostoru. Lavice z masivní olše  jsou dostatečně široké, aby umožnily relax v leže. Rádi najdeme kreativní řešení i pro Vás!
07.02.2021
Viktorie Volfová

DOČASNÉ OPATŘENÍ PROVOZU SHOWROOM PRAHA

Vážení zákazníci,   vzhledem k současným vládním omezením COVID-19, dočasně zavádíme osobní schůzky na našem showroomu v Praze na základě předchozí telefonní domluvy ve dnech Po a Stř. Budeme se Vám plně věnovat. Myslíme na naší vzájemnou bezpečnost. Těšíme se na Vaší návštěvu!   Petr Volf Jednatel společnosti
04.01.2021
Petr Volf

Finské sauny. Mezivládní výbor UNESCO letos rozšířil seznam nehmotného kulturního dědictví a vybral tradici, která rozšířila soupisku.

Ve Finsku, které má přes 5,6 milionu obyvatel, je podle agentury DPA přibližně 3,2 milionu saun a asi 90 procent Finů posedí v sauně každý týden. „Sauna je nedělitelnou součástí všedního dne a oslav, tělesného a duševního zdraví a finského způsobu života,“ vyzdvihla národní tradici finská ministryně pro vědu a kulturu Annika Saarikková. Před zapsáním na seznam UNESCO se Finsko muselo zavázat, že bude pečovat o pokračování původní tradice saunování a že bude zdůrazňovat její význam pro finské obyčeje, zdraví, blaho a také pro demokracii.    K živoucímu dědictví patří i zvyky a tradice, které jsou ve Finsku se saunováním spojeny. Návštěvy sauny jsou opěvovány v písních a jsou součástí legend. .
27.12.2020
Petr Volf
Zobrazuji 1 - 10 ze 95