2 v 1 je kombinace léčivých infrapaprsků ze zářičů Vitae nebo Nextrema ,které pronikají hluboko do vašeho těla.

Můžete se prohřát v suché finské sauně nebo si jít každý den prohřát tělo v krátkém pobytu v infrasauně.

Léčivé infrazářiče

Někdo to rád jinak horké……. t.j. využití je pro celou rodinu,děti senioři a lidé ,kterým vysoká teplota v sauně nedělá zdravotně dobře.

Infrazářiče Philips Vitae

Do kombinované sauny kromě saunového topidla zabudováváme i luxusní infrazářiče Philips Vitae s řadou příznivých a léčivých účinků. Kromě toho dosahují 90% účinnosti (klasické keramické zářiče pouze 60%) a šetří energii.

Na saunování v kombinované sauně nemusíte čekat – infrazářič Philips Vitae startuje okamžitě a dosáhne 100% výkonu již za 1 sekundu.

EOS Vitae

Zářiče německého výroce Philips Vitae, produkují spektrum blízké slunečnímu svitu v rozsahu 1,4 až 10 mikrometrů. Zárič obsahuje reflektor z leštěného hliníku a je namontován v obalu z pozinkového plechu včetně ochranné mřížky

Sentiotec Vitea Nextrema

Zářiče rakouského výrobce Vitea Nextrema jsou vyzařují infračervené spektrum A,B,C. Zářič je z žáruvzorného skla a je namontován v obalu Robax včetně ochranné mřížky. Nejširší infračervené spektrum infrazáření s léčivými účinky.Jejich okamžitý start je výhodou použití.

Infrazářiče Physiotherm

Dále nabízíme v kombinaci s topidlem léčivé infrazářiče rakouského výrobce Physiotherm, které zajišťují kombinaci nízkoteplotní infračervené technologie a patentované technologie lávového písku (LavaTechTM).

Obě jsou jedinečné a zároveň skvěle sladěné pro potřeby lidského těla. Keramické trubice, které jsou naplněné lávovým pískem, absorbují a uchovávají teplo delší dobu.

Kombinované sauny s infrazářiči nabízíme ve třech stupních výbavy – OptimumCreative a Sensation.

Zvolte si velikost a podobu venkovní sauny podle svých představ. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Neváhejte se na nás obrátit na tel. 608 554 444 nebo prostřednictvím formuláře níže.