Praha: U Proseckého kostela 866/9
190 00 Praha 9 - Prosek
tel.608 55 44 44

Kutná Hora: Andělská 600/10

284 01 Kutná Hora 
tel: 774 55 44 68

Reference

Za více jak 22 let naší činnosti máme řadu referencí našich spokojených zákazníků, kteří nám napsali. Mezi nimi je i řada celebrit jak z mediálního, tak politického života. Jen někteří však souhlasili se zveřejněním.

S Romanem Šebrlem, který se stal tváří naší firmy, jsme natočili radiový spot pro Radio Beat a nafotili řadu fotografií v našem showroomu. Také se zúčastnil podpisové akce na našem stánku FOR ARCH v Praze v Letňanech v roce 2009.

S Ivou Frühlingovou jsme publikovali několik článků v časopisech o bydlení a zazpívala nám se svou skupinou na FOR ARCHU 2009. Naším zákazníkem se stal Miroslav Donutil se svou paní, dále Petr Štěpánek a Zlata Adamovská, Přemek Podlaha, Lucie Borhyová, Ondřej Vetchý a řada sportovců a politiků.

Stavěli jsme také pro řadu sportovních klubů, jako jsou Bílí tygři Liberec, Sparta Praha, FC Velim a další.

Mgr. Tomáš Čisárik, Praha 9

Níže posílám referenci: S panem Volfem jsme se sešli v pražském showroomu a vše mi vysvětlil, ukázal a navrhl. Montáž probíhala přesně ve stanovený den a vše probíhalo naprosto bez problémů. Poptával jsem více společností, ale SaunaTop nejen, že jako jediná dodala komplexní nabídku, ale hlavně se mi postarala i o okolí sauny a o kameníka, takže jsem nemusel poptávat další řemeslníky, kteří by zbytečně nafouknuli již tak dost napjatý rozpočet. Sauna je přesně dle mých představ a SaunaTop mohu jen doporučit. Kavlita provedení předčila mé očekávání. Mgr. Tomáš Čisárik, Praha 9

Více o referenci

p. Kovařík

Dobrý den, Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za výrobu a instalaci infrasauny pro 4 osoby se zářiči Philips Vitae... Vše od počáteční schůzky u vás na prodejně, návrhu realizace až po konečnou instalaci na míru u nás v domě proběhlo naprosto bez problémů a na profesionální úrovni.... Cena rozhodně odpovídala kvalitě služeb a odvedené práci a do "našeho" plánovaného rozpočtu jsme se vešli bez problémů a hlavně se cena od počátečního návrhu až po realizaci nenavýšila ani o korunu přesto, že se museli kvůli (z naší strany) chybně udané výšce nechávat vyrobit nové dveře na míru. Vše bylo však k mé naprosté spokojenosti rychle vyřešeno a nikdo se na mě ani nazamračil... Vždy, když jsem potřeboval nějakou informaci, byl mi p.Volf k dispozici a vše mi ochotně objasnil... Infrasauna je již v provozu a kromě mé rodiny (žena a dvě dcery 6 a 9let) ji využívají s nadšením i naši rodiče 63-69let, kteří si ji zamilovali ihned po první návštěvě a pořídily kasičku, do které přispívají na provoz:-)) Za vše moc děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků S přátelským pozdravem Petr Kovařík Hamr na Jezeře

Více o referenci

Hodnocení Heureka


Výsledky dotazníku z Heureky - SaunaTop


Vážený obchodní partnere, zasíláme Vám výsledky dotazníku pro obchod SaunaTop od zákazníka, který odpověděl následovně:
Doporučili byste obchod svým známým? ANO, doporučuji
V jakém stavu je vaše objednávka? zboží osobně vyzvednuto / připraveno k vyzvednutí
Jak jste spokojeni s dobou, za kterou bylo zboží připraveno k vyzvednutí? hodnocení 5.0 z 5.
Jak hodnotíte kvalitu výdejního místa? hodnocení 5.0 z 5.
Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu? hodnocení 5.0 z 5.
Jaké hlavní výhody podle vás obchod nabízí? - operativnost, snaha po spokojenosti zákazníka - i po dvaceti letech byly k dispozici topné spirály
Popište podrobněji vaše zkušenosti s obchodem - na trhu je dnes mnoho dodavatelů saun a příslušenství, SaunaTop před dvaceti lety byla prvním. A za svoji precizní práci si zaslouží věrnost zákazníka. Tak to vidím já.
Jaká je vaše celková spokojenost s obchodem? hodnocení 5.0 z 5.
ID objednávky: 495
Vytvoření objednávky Úterý, 10. března v 17:06
Příspěvek naleznete na adrese
Vaši reakci můžete po příhlášení přidat na adrese


Více o referenci

Iva Frühlingová

K mým nejoblíbenějším místům patří terasa. „Už se nemůžu dočkat léta. Na terase mám kromě posezení i bazén a saunu od Saunatopu, takže je to pro mě to pravé místo pro odpočinek a zahánění stresu.

Více o referenci

M.Telipský

Vážený pane Volfe,

chtěl jsem vám poděkovat za realizaci sauny 2,0x1,7metru, kterou jste realizovali v našem domě v Praze v květnu 2017. Od začátku byla komunikace Vaše i kolegů, kteří ji fyzicky stavěli,  na vysoké úrovni a dohodnuté termíny i ceny byly dodrženy.
Se saunou jsme velmi spokojeni a Vaše doporučení a rady, které jste nám poskytl při přípravě sauny jako takové, nás přesvědčili že jsme si vybrali správně (vybírali jsme ze 4 nabídek). Přeji hodně dalších povedených saun!

S pozdravem
Martin Telipský

Více o referenci

Martin Píša

Dekuji Petre. Vazim si Vas a toho jak k podnikani pristupujete. Dnes uz je to bohuzel vzacne. Tesim se ze udelame ten hot tube spolu. Mejte hezky vikend. M.

Více o referenci

Miroslav Donutil

Mám saunu již patnáct let na chalupě i doma a jsem spokojený. SaunaTop mohu doporučit.

Více o referenci

P.G. Třebíč

Dobrý den pane Volfe, je tomu již deset, co jsem tehdy s Vámi řešil koupi atypické sauny Magic 3 Heat. Dovoluji si Vás dnes oslovit znovu, i když vím, že na to máte své zaměstnance. Rád bych opět zažíval pocit, kdy mohu se svojí rodinou v rámci domácího pohodlí opět navštěvovat sauny vaší výroby.

Více o referenci

p.Kobera

Subject: Pochvala > >Dobrý den, > >včera vše proběhlo dobře. Sauna je moc pěkná!! >Děkuji >P.Kobera

Více o referenci

Petr Štěpánek, Zlata Adamovská

Saunu od nich mám jak doma v Praze, tak na chalupě v Kokořínsku. Rádi se v ní prohříváme a jsme s ní spokojeni.

Více o referenci

Roman Šebrle

"Ať je teplo nebo zima v sauně od nich je vždy prima, SaunaTop Vám mohu doporučit" - reklamní spot na Radiu Beat

Více o referenci

Z.K. Hořovice

Dobrý den pane Volfe, jsme spokojení zákazníci z Hořovic, kde již cca 8 let využíváme Vaši saunu. Je to již delší dobu, co jste nám dělali návrh na saunu v rekreačním objektu v Albrechticích v Jiz. horách. Nemohu dohledat naši korespondenci, ale jsem přesvědčená, že návrh byl takřka kompletní, jen jste čekali na náš povel ke startu. Prosím o zaslání Vašeho návrhu a rozpočtu ještě jednou a těším se na blízkou spolupráci. Z.K. Hořovice

Více o referenci
Zobrazuji 1 - 12 ze 12