PETR VOLF

Rádi bychom vám představili jednatele společnosti SaunaTop pana Petra Volfa.

Tento muž stojí za tím, čím se nejvíce odlišujeme od konkurence – osobní přístup. Během let působení si pan Volf vytvořil osobní vztahy s klienty a převážně dělá další zakázky pozitivních referencí.

Zkušenosti, kterých pan Volf maximálně využívá při realizacích získával přímo ve Finsku. V roce 1991 poprvé navštívil Finsko, kde pochopil, že saunování je životním stylem, který si zaslouží pozornost i v naší republice čerstvě po revoluci. Tak ožilo současné heslo:

„S láskou k saunování“. 

Hned dovezl do Československa první finskou saunu. Byl jedním z prvních, kdo začali sauny dovážet. Rychle se stal výhradním distributorem finské známé značky Helo. Nezůstal ale jen obchodníkem a místo toho se postupně pustil i do vlastního vývoje a výroby saun pod značkou SaunaTop a rozšiřoval portfolio výhradních dodavatelů. Firma SaunaTop se rozrůstala a současnosti se řadí mezi TOP 5 českých saunařských firem.

Jeho osobní nadšení dokázal předávat dál, firma SaunaTop, za dobu své existence předává onu zdravou závislost skrze své realizace. Typické logo, které má na svém madle každá sauna SaunaTop je k vidění v bazénech i ve wellness centrech po celé republice. Pokračuje ve svém poslání, když svým zákazníkům při výběru ideální sauny vypráví o jejich fantastických účincích, tak v nich probouzí chuť se doma saunovat.

Pan Volf za dobu svého působení na trhu spolupracoval i s mnoha známými osobnostmi. Empatie při přípravě zakázek se projevuje od samého začátku jednání, do konečné realizace saun, až po doživotní servis.
Nabídky si pan Volf zpracovává vždy osobně, jelikož si stojí za každou realizací. Jeho firma se drží tradičních řemeslných postupů a zakládá si na kvalitě zpracování. Co sauna to originál. Na základě Vašich představ skloubí osvědčené tradice společně s kreativitou, smyslem pro prostor a současnými trendy v kterých se neustále vzdělává. Rád se věnuje náročným klientům, s kterými vždy vymyslí něco exklusivního, tak i milovníkům saunování, kteří si chtějí splnit sen o vlastní sauně.

Více podrobností o firmě pana Volfa během let se dozvíte v časové ose.