Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

O nás

Společnost SaunaTop s. r. o. působí od roku 1994 nejdříve v Kutné Hoře v Malíně. Naše sídlo je nyní v Praze, kde najdete také naše Saunové studio v Praze i v Kutné Hoře. Provozovnu s výrobou saun máme stále  v Kutné Hoře.

Více než dvacetpět let pro vás navrhujeme a vyrábíme sauny a infrasauny pod značkou SaunaTop. Za dlouhou dobu naší činnosti jsme nasbírali mnoho certifikátů, atestů a prvenství v oboru.

Postavíme Vám domácí saunu nebo domácí wellness na klíč – od návrhu přes projekt až po uvedení do provozu. Samozřejmostí je i následný servis a poradenství. Realizujeme na míru sauny a infrasauny a to v provedeních finské sauny, kombinované sauny, venkovní sauny, veřejné sauny  a infrasauny . Stavíme veřejné wellness.

Také si můžete vybrat originální luxusní sauny finského výrobceTyloHELO , kterého v České republice zastupujeme.

Sauny Vám dodáme i typizované v řadách SaunaTop Sedan,Optimum, DeLuxe, FinLux ,Exklusiv a Diamant a infrasauny SaunaTop Vitae  a rakouského výrobce B-intense .

Vybavíme Vaše domácí wellness, pořídíte u nás parní lázeň, bylinnou lázeň, tepidarium, odpočívárnu, vířivou vanu, zábavné sprchy, ochlazovací bazének, ledovou studnu a mnoho dalších relaxačních produktů.

Dodáváme také veřejné sauny a infrasauny do penzionů, hotelů, lázeňských a rehabilitačních komplexů, fitness center, wellness provozů, aquaparků, ozdravných zařízení, škol, státních institucí apod.

Používáme materiály té nejvyšší kvality a ručně vybrané dřevo. všech druhů.

Naše výrobky jsou součástí Vašeho života, a proto musí vydržet pravidelné používání po mnoho let , proto Vám poskytujeme 7 let záruku.

Využíváme staletími prověřené "recepty" na uvolnění a kombinujeme je s nejmodernějšími technologiemi. Nahlédněte do naší nabídky a nechte se ovanout příjemným dechem relaxace.

Zdravý životní styl může Vašemu životu přinést nový rozměr. Stane se zdrojem Vaší rodinné pohody. Jsme připraveni stát u zrodu Vašich lepších dní.