Praha: U Proseckého kostela 866/9
190 00 Praha 9 - Prosek
tel.608 55 44 44

Kutná Hora: Andělská 600/10

284 01 Kutná Hora 
tel: 774 55 44 68

Veřejné wellness od Saunatop

Navrhujeme a realizujeme kompletní wellness centra na klíč. Zastupujeme a dodáváme pouze ty nejlepší celosvětové výrobce.

VW úvodFirma SaunaTop působí na celém území ČR a zabývá se především výstavbou a realizací komerčních wellness „na klíč“, ale i částečnou výstavbou nebo rekonstrukcí wellness provozů.
Saunatop Wellness nabízí tyto zařízení: finská sauna, biosauna, infrakabina, parní lázeň, whirlpool, Kneippovy lázně, tepidarium, zábavné sprchy, odpočívárna, ochlazovací bazének, solárium, kryosauna, Microsalt, vybavení balneo a mnoho dalších.
Naše služby
Dodáváme zařízení do penzionů, hotelů, lázeňských a rehabilitačních komplexů, fitness center, wellness provozů, aquaparků, ozdravných zařízení, škol, státních institucí apod.... Výstavbě wellness centra, ať již menšího nebo rozsáhlejšího, předchází řada kroků, které je potřeba splnit pro správný chod wellness. 

Cesta k úspěšné realizaci wellness centra: 

  • konzultace s klientem, investorem o jeho potřebách, přáních a představách budoucího wellness  VW home
  • důkladné zaměření a zhlédnutí místa realizace 
  • vytvoření projektu wellness
  • vytvoření 3D vizualizací a grafických návrhů
  • zajištění potřebných dokumentů (technická zpráva, provozní řád,…)
  • realizace
  • proškolení a servis

Wellness centrum může zahrnovat bazén, whirlpool, parní lázeň, saunu, infrakabinu, ochlazovnu, kneippův chodník, zážitkové sprchy, odpočívárnu, relaxační lehátka, vše záleží na výběru klienta.

Důležitý faktor klademe na uspokojování potřeb zákazníků kvalitními produkty.

  

 VW Jana 3Výstavbě veřejné wellness, ať již menšího nebo rozsáhlejšího, předchází řada kroků, které je potřeba pro jeho správný chod splnit.

Obraťte se na nás, rádi Vám se vším pomůžeme.

 Co je třeba si zodpovědět:

  • jak máte velké prostory?
  • co bude součástí wellness?
  • kolik chcete investovat?

Naši obchodní zástupci a projektanti Vám rádi pomohou s výběrem daných produktů do Vašeho wellness centra.

Prohřívárny

Prohřívárny úvod

Prohřívárny tvoří základ všech lázní a wellness center. Už od dob antického Říma byly velmi rozšířené. Během mnoha let se prohřívárny z různých koutů světa mísily a vyvíjely, a proto si dnes můžete vybírat z desítek různých typů. Kromě klasických dřevěných prohříváren (Finská sauna, Soft sauna, kouřová sauna, kombinovaná sauna, venkovní saunový dům a infrakabina) a mokré keramické prohřívárny (parní lázeń, solná lázeń, cáldárium, tepidárum, láconium), které umožňují nejen příjemnou relaxaci, ale i léčbu a prevenci mnoha nemocí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ochlazovny

Ochlazovny úvod

Plánujete realizovat saunu nebo parní lázeń? Pak nesmíte zapomenout na kvalitní ochlazovnu. Kromě klasického ochlazovacího bazénku nebo vědra s ledovou vodou máte na výběr z dalších moderních a technologicky vyspělých zařízení (vodní chrlič, ochlazovací kádě, ledovač, frigidárium). Se správným výběrem vám rádi pomůžeme a návštěvníci to jistě ocení. 

Vodní svět

Voda neodmyslitelně patří do každého kvalitního wellness centra. Pozvěte své návštěvníky do světa plného vodních radovánek a nabídněte jim možnost vyzkoušet vířivku, bazén, hydroterapii a nepřekonatelnou relaxaci. Připravili jsme pro vás kompletní nabídku lázeňských wellness a sportovních vodních zařízení pod názvem vodní svět.

Relax a masáže

Pro relax a masáže jsou základem kvalitní zařízení. Bez suché nebo hammam masáže nemůže fungovat žádný prvotřídní hotel, zdravotnické centrum nebo wellness resort. Kromě nepřekonatelných účinků na lidské zdraví mají masáže a zařízení pro relaxaci blahodárné účinky na lidskou psychiku. Hýčkejte si své návštěvníky a dopřejte jim kvalitní relaxaci těla i mysli.

Podívejte se na naše veřejné realizace.

Rádi Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku na tel. 608 554 440 nebo prostřednictvím formuláře níže.

Poptávkový formulář