Luxusni znacky
SaunaTop - finské sauny a infrasauny v koupelnách Ptáček

-  Koupelny Ptáček

Detail
Od roku 1916 se vyrábějí ve Finsku v Riihimaki kamna a krby KASTOR . Nyní společnost HELO Oy vyrábí saunová kamna na dřevo značky KASTOR a HELO. SaunaTop tuto společnost výhradně zastupuje v České republice.již od roku 2014.

-  Kastor

Detail
Společnost Physiotherm byla založena v roce 1995. Tato přední rakouská firma se zabývá vývojem a výrobou infrazářičů a infrakabin.

-  PHYSIOTHERM

Detail
Sentiotec je rakouská firma působící na trhu od roku 1991 - to znamená již více než 20 let.nyní ve spojení Harvia  dodává naší společnosti saunová topidla, infrazářiče a doplňky do sauny.

-  SENTIOTEC

Detail
Helo deco - výroba tradičních finských saun je značka finské firmy HELO Oy , kterou SaunaTop v České republice výhradně zastupuje.

-  Helo - deco

Detail
Společnost EOS byla založena v roce 1944 v Německu a v r. 1973 zahájila výrobu saunových topidel a regulací. Následně pak přidala další produkty. Dnes od ní naše firma nakupuje saunová topidla, regulace, infrazářiče i doplňky a příslušenství.

-  EOS

Detail
Tajemství Tulikivi se ukrývá nejen v přírodním mastku, ale také v propracovaném zpracování, které si získává stále více příznivců. Proč do svého domova zvolit právě Tulikivi?

TULIKIVI JE NEJVĚTŠÍM ZPRACOVATELEM PŘÍRODNÍHO KAMENE VE FINSKU
Tulikivi je největším zpracovatelem přírodního kamene ve Finsku a zároveň největším výrobcem akumulačních kamen na světě. Tulikivi nabízí širokou škálu krbových kamen a saunových pro různé druhy staveb. Saunová kamna pro klasické finské sauny i saunová kamna na dřevo pro občasné přitápění s příjemným pohledem na oheň. Mimo jiné Tulikivi vyrábí nejmodernější saunová kamna elektrické i na dřevo.

-  TULIKIVI

Detail
b-Intense®  je součástí firmy Physiotherm , předního rakouskýho výrobce v infračervených kabin, který inovoval design infrakabiny a patentované technologie B-Intense® gmbh jako nové produktové řady v rozsahu Physiotherm GmbH. Saunatop výhradně zastupujeB-intense pro Českou republiku a Slovensko od roku 2014

-  b-intense

Detail
HELO LTD Vyhradní zastoupení má SaunaTop od roku 2014

Helo Ltd je největším světovým výrobcem saunových topidel a technologií pro sauny. Helo Ltd vyrábí topidla,sauny  s regulácemi a parní generátory ve  výrobních závodech (ve Finsku, Švédsku, Německu a ve Spojených státech) a má rozsáhlý výzkumný a vývojový program pro sauny a parní lázně a vše související.  

-  Helo

Detail