Prohřejte se ke zdraví

Běla Gabrielová
20.11.2015

 Nejen teplomilky trpí nedostatkem tepla ze slunečních paprsků.

Jejich deficit se okamžitě projevuje na naší náladě, ale i celkové kondici. Jak na to, abyste nemusela čekat až do léta? Pořiďte si domácí infrakabinu.

Aplikace tepla je jednou z nejstarších léčebných metod, která se osvědčuje jak při řešení zdravotních obtíží, tak v rámci prevence. V případě infrakabin stojí za skvělými výsledky fakt, že neprohřívá tělo jen na povrchu, nýbrž prostupuje do hloubky tkání. Přitom teplota vzduchu je zde nižší než v klasické sauně (pohybuje se okolo 55 °C). Proto představuje skvělou alternativu pro ty, kteří si ze zdravotních důvodů nemohou dopřávat pobyt například ve finské sauně.

Pro zdraví i krásu

Pobyt v infrakabině je díky intenzivnímu prohřívání do hloubky skvělý pro regeneraci pohybového aparátu, uvolnění svalů, ale i pro zmírnění bolesti. Infračervené záření zároveň pomáhá regulovat metabolismus a detoxikuje tělo od škodlivých látek. Zároveň zvyšuje v organismu přísunu kyslíku, který je základem všech regeneračních procesů. Po pobytu v infrakabině bude vaše pokožka krásně prokrvená, zbavená toxických látek a díky tomu jako znovuzrozená.

Naordinujte si dobrou náladu

Teplo ovšem působí blahodárně nejen na naši fyzickou schránku, ale také na psychiku. Dokonalým příkladem je technologie infračerveného záření b-intense, která byla navržena podle slunečního svitu a která je díky tomu schopná pomoci efektivně odbourat stres a napětí a naopak navodit dobrou náladu a pocit vnitřní pohody bez ohledu na počasí nebo roční období.

Teplo ve vašich službách

Infrakabina představuje zdroj blahodárného tepla, které je vám k dispozici, kdykoli potřebujete. Díky modernímu zpracování ji můžete umístit prakticky kamkoli, třeba i do ložnice nebo obývacího pokoje, a užít si dokonalou relaxaci po náročném dni nebo velkém fyzickém výkonu okamžitě. Infrakabina b-intense poskytuje v tomto ohledu jedinečnou kombinaci technologie infračerveného záření, ergonomie, designu a ovládání.

B-intense se vyrábí v Rakousku, které, jak známo, velmi dbá na bezpečnost a hygienu budoucích uživatelů. V infrakabině proto najdete uzavřené infrazářiče, kompletní hladké povrchy a jednoduché snadno čistitelné materiály, což představuje v takovém prostředí velmi důležitý faktor. Vnitřek je rovněž vybavený LED barevným osvětlením, systémem ozvučení včetně MP3 a AUX. Majitelé studených nohou ocení zabudované podlahové topení, všichni pak čalouněné sedáky pro pohodlné sezení, automatický ventilační systém a dávkovač aroma.

Prohřejte se ke zdraví i vy na www.b-intense.cz.