Svět tepla s B-intense

Petr Volf
20.11.2015

Máte rádi příjemné teplo ze sluníčka a chcete si ho dopřávat i doma? Pořiďte si infrakabinu b-intense, s níž budete mít tepla dosystosti.

Oceníte ji i při zdravotních potížích, ale také jako součást prevence, kterou máte vždy při ruce.

Pro domácí saunování je ideální infrakabina. Hned na začátku je dobré vědět, že v infrakabině se prohřívá nejenom povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně, čímž dochází k rychlejšímu prohřátí požadovaných částí těla než při klasickém saunování. Organismus se ohřívá přenosem tepelné energie infračerveným zářením v neviditelné části spektra. Díky nižší teplotě vzduchu, kolem 55 °C, mohou saunování využívat i lidé, kterým lékař zakázal ze zdravotních důvodů pobyt v klasické sauně.

[image:1]

Slunce má jméno B-intense

Moderní a současně designové řešení představuje infrakabina B-intense, která poskytuje jedinečnou kombinaci technologie infračerveného záření, ergonomie, designu a ovládání. V B-intense je infračervené záření vstřebáváno do nejhlubších vrstev pokožky a rozdělováno rovnoměrně do celého těla. Při vývoji této infrakabiny byly využívány vědecké, technické i lékařské poznatky, které společně vytvořily optimální kombinaci blahodárného tepla ve všech pásmech záření – A, B i C. Co je pro uživatele podstatné, je fakt, že se všechny zářiče dají ovládat jednotlivě a na každém z nich si můžete nastavit výkon dle svých požadavků.

Vysoký standard a překvapivá rozmanitost

B-intense se vyrábí v Rakousku, které jak známo velmi dbá na bezpečnost a hygienu budoucích uživatelů. V infrakabině proto najdete uzavřené infrazářiče, kompletní hladké povrchy a jednoduché snadno čistitelné materiály, což představujev takovém prostředí velmi důležitý faktor. Vnitřek je rovněž vybavený LED barevným osvětlením, systémem ozvučení včetně MP3 a AUX. Majitelé studených nohou ocení zabudované podlahové topení, všichni pak čalouněné sedáky pro pohodlné sezení, automatický ventilační systém a dávkovač aroma.

Léčivé teplo

Teplo pomáhá léčit zdravotní potíže fyzického charakteru a je jednou z nejstarších léčebných metod. Značných úspěchů bývá s teplem dosahováno při léčbě bolesti, což je prokázáno i výzkumem. Infračervené teplo rovněž povzbuzuje vaši pohodu a spokojenost. Technologie infračerveného záření B-intense byla navržena podle slunečního svitu. V podzimním čase přicházejí tmavé deštivé dny, vlhký vzduch, málo slunce, nevrlé tváře. Lidé touží po slunci, po jeho paprscích, které příjemně ohřívají tělo a rozveselují duši. A přesně to vám B-intense nabízí, a nezávisle na počasí a roční době, 365 dní v roce. Více najdete na www.b-intense.cz.


 

Příznivý vliv infračerveného záření B-intense

Povzbuzuje krevní oběh v páteřním svalstvu, uvolňuje napětí šíje a páteře, reguluje metabolismus, očišťuje a detoxikuje, zvyšuje spotřebu energie, zvyšuje přísun kyslíku, účinně zbavuje stresu, pomáhá odstranit celulitidu.