Nejpokročilejší saunová technologie Saunum: O kousek zdravější saunování

Inovativní řešení, unikátní technologie. Předstvujeme vám novou generaci saunové technologie, která posouvá komfort vašeho saunování o kousek dál.

Saunum jsou klimatické zařízení, která míchají horký vzduch z horních pater a studený vzduch z nižších pater pro rovnoměrnější klima v sauně. Proces pocení se tak stává intenzivnějším a efektivnějším a zážitek ze saunování příjemnějším. 

Jedním z hlavních problémů moderních parních saun nerovnoměrně rozložená teplota: horní úrovně jsou příliš horké, zatímco nižší úrovně jsou příliš chladné. Větrání vzduchu je nerovnoměrné kvůli obrovskému odvodu horkého vzduchu shora. Tím se vytvářejí vrstvy a horký vzduch zůstává pouze na horní úrovni sauny.
 
Patentovaná technologie vznikla ve spolupráci s estonskou technologickou univerzitou Tallin. Studie ukázaly. že hladina CO2 byla ve většině saun mnohem vyšší, než bylo doporučeno (přes 2000 PPM), což  může způsobovat únavu a zrychlovat srdeční tep, jelikož srdce spotřebovává většinu kyslíku v těle, aby ochladila mozek. To spolu s nedostatkem kyslíku na úrovni hlavy má za následek nepříjemný pocit. Patentovaný systém míchání vzduchu Saunum zachycuje spalující páru, která stoupá pod stropem sauny, mísí ji s chladnějším vzduchem na povrchu podlahy a směruje měkkou páru zpět. To zajišťuje rovnoměrnější teplotu páry a rozložení tepla v sauně.

 Přidanou hodnotou poskytující další přínos pro zdraví, je přidání himalájské soli. Unikátní patentovaná technologie společnosti Saunum uvolňuje ionty soli do vzduchu. Kromě čištění vzduchu zvyšují ionty soli kapacitu plic, snižují fyzické onemocnění, pomáhají ke zdravější pokožce a podprují zdravější spánek. Umožňují také saunování lidem, kteří trpí alergiemi.    

Zařízení Saunum Primary máte možnost vidět na našem pražském showroomu. Neváhejte nás navštívit, rádi vám tento jedinečný produkt představíme blíže.  

          

"Saunum zve k prozkoumání nového severského zenu – inovativního řešení, které pozvedne zážitek ze saunování."

Svět Saunum - Saunum

26.03.2023

HEUREKA - www.saunashop.cz - nakupujte na našem e-shopu


Výsledky dotazníku z Heureky - SaunaTop


Vážený obchodní partnere, zasíláme Vám výsledky dotazníku pro obchod SaunaTop od zákazníka, který odpověděl následovně:
Doporučili byste obchod svým známým? ANO, doporučuji
V jakém stavu je vaše objednávka? zboží osobně vyzvednuto / připraveno k vyzvednutí
Jak jste spokojeni s dobou, za kterou bylo zboží připraveno k vyzvednutí? hodnocení 5.0 z 5.
Jak hodnotíte kvalitu výdejního místa? hodnocení 5.0 z 5.
Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu? hodnocení 5.0 z 5.
Jaké hlavní výhody podle vás obchod nabízí? - operativnost, snaha po spokojenosti zákazníka - i po dvaceti letech byly k dispozici topné spirály
Popište podrobněji vaše zkušenosti s obchodem - na trhu je dnes mnoho dodavatelů saun a příslušenství, SaunaTop před dvaceti lety byla prvním. A za svoji precizní práci si zaslouží věrnost zákazníka. Tak to vidím já.
Jaká je vaše celková spokojenost s obchodem? hodnocení 5.0 z 5.
ID objednávky: 495
Vytvoření objednávky Úterý, 10. března v 17:06
Příspěvek naleznete na adrese
Vaši reakci můžete po příhlášení přidat na adrese


25.03.2020

Inovativní vzhled interiéru sauny SaunaTop Diamant Vás jistě zaujme na první pohled...

Prosklená finská sauna z konstrukcí sloupků z masivního Cedru,interiér masivní abachi v kombinaci s Cedrem vytvářejí jedinečnou atmosféru při saunování.Vnitřní stěny z Olše v provedení Valerua. Vnější obklad široké palubky z Magnolie podobné Cedru. Teplo vytváří kamna EOS bio Cubo s výparníkem páry ve stacionárním provedení.Regulace je od  EOS Emotec Style a ovládá i LED RGB podsvícení stěny sauny z opěrky. Výplně mezi lavicemi navazují na oblou Cedrovou masivní hranu. Tuto luxusní saunu si lze prohlédnout na schowroomu v Praze. 

09.03.2019

Saunový svět - Hotel Termal Mušov - Pasohlávky

Realizace Saunového světa v oblíbeném hotelu na Moravě u aqaparku Aqaland Moravia. Hotel je vyjímečný svým : „Zdroj geotermální vody s vysokým obsahem sirovodíku a minerálních látek s výstupní teplotou pramene 46°C je zcela ojedinělý v ČR a je vhodný k využití k léčbě indikací u onemocnění pohybového aparátu, nemocí ústrojí močového, nemocí kožních a ženských.“ Nabízí koupání v Termálním bazéně,balneo koupele,masáže...... Stavíme v nově budovaném Sanovém světě : finskou saunu,biosaunu a solnou sauny s ochlazovnou.

03.02.2018