OPTIMUM - optimální volba pro radost ze saunování


Optimální volba pro každého milovníka saunování. Název řady přesně vystihuje vyvážené řešení komfortu a ceny pro ty, jenž se rozhodli pro zlatou střední cestu. Celá řada saun Optimum vznikla z původního modelového typu sauny Optimum, která se stala nejprodávanější modelem v historii firmy SaunaTop. Klasické finské sauny, co nezklamou a léta slouží naším spokojeným zákazníkům.

Více zde


CREATIVE - řada saun exklusivně tvořených na míru


Exklusivní řada saun Creative, to je zajímavé řešení atypických saun, řada, kde se Vaší fantazii a snům o sauně, dle Vašich představ meze nekladou. Venkovní terasa, či prostor domácího wellness? Oblé hrany, prosklené provedení? Vaše sauna z řady Creative bude vždy originální. Kombinovat se dají jak různé materiály, tak různé designy. Přizpůsobíme se vždy prostoru, tak ať se doma můžete saunovat i vy. Baví nás realizovat kreativní řešení, při kterých využíváme léty nasbírané zkušenosti, které jsme získali i při spolupráci s architekty různých projektů.

Více zde


SENSATION - řada saun, která probudí všechny Vaše smysly

Nadstandartní řada, díky které prožijete saunování všemi smysly a stane se zdravou závislostí. Sauny Sensation jsou vždy provedené s maximálním vybavením – od magických světel, které krásně hrají v interiéru, hvězdného nebe, až po moderní audio systém. Váš čich probudí aromaterapie, která má ozdravné účinky i pro Vaši duši. Vše pro dokonalou atmosféru a luxusní saunování.

Více zde