Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Saunové kabiny HELO

Saunová kabina

LS hl. saunové kabiny HELO

Sauna Légr

Výjimečné designové prvky dávají saunové kabině Léger jedinečný vzhled, který se stane dokonalým doplňkem k vašemu exkluzivní domu nebo bazénu. Skleněná přední stěna s pevným rámem z tmavého tepelně ošetřeného bukového dřeva dává iluzi luxusního interiérové sauny plovoucí vzduchem. Toto činí ze sauny LÉGER ideální wellness centrum pro celou rodinu.

Kontrastní designové prvky

V saunové kabině LÉGER se prémiový design a vysoce kvalitní materiály spojily k vytvoření estetické kombinace, která činí každou návštěvu Vaší sauny nádherným zážitkem. Světlý osikový interiér hezky kontrastuje s vnější stranou sauny, která je, spolu s dveřmi, vytvořena z černého lakovaného skla ve vysokém lesku. Toto je poprvé, co Helo použilo lakované sklo ve svých saunách.

Tři standardní šířky

LÉGER je dodáván ve třech standardních šířkách. Vše, co musíte udělat, je vybrat si šířku a pak ji spojit s požadovanou hloubkou (odstupňována po 11,6 cm) a vytvořit svoji vysněnou saunu. Rádi Vám poskytneme veškerou pomoc nebo poradenství, které můžete potřebovat.

Speciálně konstruované

Lavice a opěradla z osiky jsou vyrobeny v designu, který Vás zve k odpočinku a relaxaci.

Masivní dřevo

V saunové kabině LÉGER je použito 58 mm masivní dřevěné obložení z bezsukové borovice, které zajišťuje dokonalé klima v sauně a pomáhá vyhnout se prudkým změnám teploty.

Nápadný rám

Nápadný rám z tmavého tepelně ošetřeného bukového dřeva působí jako praktický stojan pro vaše saunové doplňky, a to jak uvnitř, tak vně.

Roxx

Roxx

Designové topidlo Roxx a regulace Digi 1 vám zaručí perfektní klima v sauně

Sauna Cube

CUBE saunová kabina přináší kombinaci moderního materiálu a tradičního pohodlí sauny. Sklo a nerezová ocel přináší moderní estetický design do exteriéru. Uvnitř měkké dřevěné obložení vytváří pocit světla a pohody. CUBE je zvláště vhodná pro moderní byty a koupelny, kde vkusně doplňuje interiér. Poutavá a uklidňující, CUBE je stylová výzva k relaxaci a osvěžení.

Půvab kabiny Cube vychází z jeho kontrastní souhry materiálů a barev. Tmavé dýhované dřevo wenge v exteriéru je změkčeno světlou osikou v interiéru, který láká přes částečně matovanou skleněnou stěnu v přední části kabiny.

Praktické rozměry

CUBE je dodávána ve třech různých velikostech. Všechny kabiny CUBE jsou pohodlné pro dva s množstvím volného prostoru. Dostupné v rozměrech: 187×203, 204×203 a 212×203 cm.

Posuvný panel

Volitelně je možná instalace posuvného panelu se zrcadlem a s lakovaným, světle zeleným sklem.

Skleněné čelní panely

Čelní panely z částečně matovaného kaleného skla nabízejí vysoký styl zvenku a pocit prostoru uvnitř.

Kování

Kování z nerezové oceli umocňuje jemnost a kvalitu zpracování.

Stmívač

LED stmívač osvětlení zpříjemňuje náladu v sauně.

V kabině je osazeno topidlo Cava a ovládací jednotka Digi 1

Sauna Spring

SPRING nabízí ideální kombinaci citlivého a moderního vzhledu. Materiály kabiny Spring jsou elegantní a lehké a doplní téměř jakýkoliv moderní zařízení. Relaxace a pohoda uvnitř sauny je zajištěna díky kvalitnímu topidlu a izolaci za panely ze severského smrku. Snadná montáž. To jsou důvody proč si saunovou kabinu Spring pořídit do Vašeho domova.

14 kroků

Saunovou kabinu Spring si začnete užívat ještě dříve než si myslíte. Kabina se skládá ze 14 prefabrikovaných do sebe zapadajících kusů a kabeláže. Trocha úsilí, možná s menší pomocí rodiny, a můžete se těšit z originální sauny.

Tři možnosti rozvržení

Kompaktní přesto inteligentní rozvržení. Saunová kabina Spring může být ideální do fitness místnosti, v každé její variantě.

Poutavý vzhled

Kombinace béžového kovu s tónovaným sklem vytváří moderní a poutavý vzhled saunové kabiny.

Osvětlení

Zapuštěné osvětlení přináší uklidňující, relaxační atmosféru.

Obsah

Saunová kabina Spring obsahuje tři maximálně pohodlné lavice (50/60cm šíroké), dvě volitelné zádové opěrky, dva podhlavníky, třístranný kryt topidla

Obklad ze severského smrku

Obklad sauny je z atraktivního a odolného 12,5mm severského smrku.

Zrcadlová varianta

Saunová kabina SPRING je také dodávána v zrcadlové verzi, která vytváří pocit většího prostoru.

Volitelně

„Spring Relax” interiér je vytvořen z abachi a luxusního mahagonu.

Sauna Supreme

Saunová kabina SUPREME skutečně žije svým jménem. Vyrábí se v široké škále dispozicí a velikostí. Ideální saunové klima vytváří stěny z bezsukové jedle a osikový interiér. Estetický dojem dotváří spojení dřeva a prosklených dveří a oken.

Harmonie

SUPREME se stane místem Vaší pohody. Sauna může být vybavena vnějšími policemi nebo místem pro zavěšení županu.

Kombinace jemného zbarvení jedle a skla vytváří moderní vzhled, který se hodí do každé místnosti.

Lavice a zádové opěrky

Lavice a opěrky z osiky zvou k relaxaci a odpočinku.

Bez suků

58 mm bezsuková jedle na stěnách a stropě je krásná a zjemňuje saunové klima.

Velikost Vaší sauny

Saunová kabina SUPREME je velmi flexibilní pro každou místnost. Velikost je možná v rozmezí 129- 269 cm (odstupňováno po 11cm). Šířka a hloubka sauny může být také různě kombinována, což Vám dává velkou volnost při plánování Vaší sauny.

Masivní prkna

Sauna je vyrobena z masivních prken, které usnadňují montáž, jsou odolné proti deformaci a zaručují mnoho let bezproblémového provozu sauny.

Sauna Cupreme

CUPREME je prostorná, stylová saunová kabina, která přináší pozitivní účinky sauny na zcela nové úrovni. Je navržena tak, aby poskytla teplotní zóny dle preference uživatelů. Osikový interiér je ideální pro potěšení z nejjemnějšího saunového klima bez teplotních změn.Čistá a klasická zvenku a prostorná uvnitř, CUPREME umožňuje sdílet měkkou, uklidňující saunu s rodinou a přáteli.

Dokonalé klima

Kombinace topení s velkým množstvím lávových kamenů a přirozeného uspořádání vytváří optimální podmínky pro relaxaci. Teplo se odráží pouze od dřeva a kamenů. Toto způsobuje, že teplota stoupá postupně, takže můžete relaxovat, i když je topidlo silně poléváno.

Velikosti a rozměry

Velikost a proporce sauny CUPREME si můžete vybrat dle Vašich potřeb. Velikost je odstupňována po 11cm. Zakázková výroba této sauny ji umožňuje vyrobit přesně podle Vašich technických parametrů. Můžeme také pomoci změřit prostor na místě, a učinit příslušná doporučení.

Rocher

RocherT1

Vyzkoušejte saunové topidlo Rocher se 100 kg saunových kamenů v ohništi z kartáčované oceli. Topidlo je ovládáno regulací Digi 1.

Přírodní dřevo

Dvě vnější stěny jsou z přírodního dřeva a dvě z vysoce kvalitní dýhy v dekoru wenge.

Velká skla

Velké skleněné stěny a dveře vytváří pocit prostoru a vysokého designu

Sauna Multi Norm

Saunová kabina MULTI NORM Vám nabízí neuvěřitelnou škálu velikostí v atraktivním vzhledu severského smrku. Sauna se skládá z jednotlivých elementů, což umožňuje využít libovolný prostor a saunovou kabinu snadno sestavit.

Připrav, sestav, relaxuj

Saunová kabina MULTI NORM umožňuje rychlou a snadnou montáž v jakémkoliv prostoru. Sauna se dodává ve 144 kombinacích o rozměrech od 160cm do 243cm. Na výběr jsou 3 různé interiéry z abachi a různé varia

Panty prosklených oken.

Skryté topidlo

Interiér sauny je navržen pro topidlo skryté za lavicemi. Tento systém pomáhá udržet pořádek v sauně a využít lépe prostor sauny.

Dřevěný interiér

Saunu si můžete přizpůsobit podle svých potřeb pomocí tří variant interiéru a skleněných oken.

Kompletní dodávka

Sauna se dodává s kompletním vybavením z abachi jako jsou lavice, podhlavníky, zádové opěrky, výplně lavic, kryt kamen, osvětlení.

Snadná montáž

Panely z kvalitního severského smrku jsou trvanlivé, atraktivní a snadno se instalují.

Izolovaný strop a stěny

Strop a stěny jsou izolovány minerální vatou a hliníkovou folií jako parotěsnou zábranou.

144 kombinací velikostí

144 kombinací velikostí od 160cm do 243 cm pro maximální flexibilitu.

Bezpečnostní skleněné dveře

Dveře z 8 mm bezpečnostního skla přispívají k celkové vizuální přitažlivosti a efektivně chrání vnitřní klima sauny.

Neviditelné spoje

Neviditelné spoje jsou bezpečné a přispívají k atraktivnímu vzhledu sauny.

Ventilační systém

Efektivní ventilační systém s nastavitelným průtokem vzduchu.

Sauna je osazena topidlem topidlo Cup a regulací KH5.

Sauna Mocca

Nechte se okouzli krásnou saunovou kabinou Mocca, která svým mixem světlé borovice a tmavého tepelně upraveného buku probudí Vaše smysly. Exkluzivní vzhled je zvýrazněn svislým obložením sauny. Požadovanou hloubku Vaší sauny odstupňovanou po 10cm můžete zkombinovat s jednou ze tří nabízených šířek a vytvořit si vlastní wellness útočiště.

Harmonie a relaxace

Impozantní vzhled kabiny Mocca je zdůrazněn velkou prosklenou stěnou, která nabízí pohled do mimořádného interiéru. Exkluzivní, ergonomicky navržené lavice Vás přímo vyzývají položit si nohy nahoru a vychutnat si jemné teplo saunových kamen, která jsou vkusně integrována do sauny.

Krásná prosklená stěna

Krásná prosklená stěna je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla, je doplněna o ozdobné kování a velké nerezové madlo.

Masivní dřevěná konstrukce

Saunová kabina MOCCA je vyrobena z masivní dřevěné konstrukce a se svisle instalované 44mm bezsukové borovice, která je v polovině přerušena vodorovnými lištami. Inspirativní a velmi atraktivní vzhled.

Alternativa

Možná si budete chtít koupit levnější verzi Mocca modelu s exkluzivním interiérem: Tento model je k dispozici také ve variantě z polárního smrku nejvyšší kvality s klasickým uspořádáním interiéru do L.

Jemné integrované osvětlení

Jemné intergrované osvětlení zvyšuje krásu kabiny Mocca a přispívá k jemnému pocitu v kabině. Působivého světelného efektu je dosaženo nasvícením prosklené čelní stěny.

Tři standartní šířky

Saunová kabina Mocca se dodává ve třech šířkách. Pak si jen jednoduše vyberete požadovanou hloubku (po 10 cm) sauny. Rádi Vám pomůžeme vytvořit Vaši dokonalou saunu.

Sauna Comfort

Vše v saunové kabině COMFORT říká vítejte! Jeho zlatý interiér slibuje originální vřelost a útulnost. Kabina dává skutečný pocit prostornosti; nepřerušovaná linie, tři úrovně interiéru, široké lavice. Vše doplněno stylovým masivním topidlem, které zajistí ideální podmínky pro relaxaci během několika minut.

Tři možnosti rozvržení

COMFORT nabízí tři možnosti rozložení interiéru. Najděte si to, které vám nejlépe vyhovuje. Každé z nich se snadno a pohodlně instaluje, takže můžete vychutnávat originální zážitek ze sauny tak rychle, jak jen je to možné.

Jednoduše stylové

Se svými jemnými estetickými prvky, má COMFORT originální vzhled. Všimněte si elegantních velkých skleněných desek bez rohového sloupku. Nebo pohodlné extra velké madlo a měkké světlo z integrovaného stropního svítidla.

Masivní dřevěné panely

19mm jedlové masivní dřevěné desky na všech čtyřech vnitřních stěnách a dvou pohledových vnějších stěnách dotváří smysl pro eleganci, která se šíří do celé místnosti.

Ergonomická

Pohyblivé ergonomické opěrky zad a lavice vám umožní přizpůsobit vzhled a pocit z vaší sauny.

Ochrana proti vodě

Pevný vodě-odolný hliníkový rám ochrání vaši investici.

Maximální komfort

Tříúrovňový interiér pro maximální pohodlí. Nejnižší stupeň z bezsukové osiky.

Sauna je osazena topidlem Cava a regulací Digi 1.

Užijte si saunování podle svých představ, sestavíme Vám saunu přesně tak, jak si budete přát, kontaktujte nás.

Rádi Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku na tel. 608 554 440 nebo prostřednictvím formuláře níže.

Poptávkový formulář