Praha: U Proseckého kostela 866/9
190 00 Praha 9 - Prosek
tel.608 55 44 44

Kutná Hora: Andělská 600/10

284 01 Kutná Hora 
tel: 774 55 44 68

Kombinované sauny na míru

Kombinované sauny mají tu výhodu, že kromě saunového topidla obsahují ještě infrazářič a případně výparník, což pro Vás znamená další léčivé účinky navíc, a to určitě oceníte.

Infrazářiče Philips Vitae

Do kombinované sauny kromě saunového topidla zabudováváme i luxusní infrazářiče Philips Vitae s řadou příznivých a léčivých účinků. Kromě toho dosahují 90% účinnosti (klasické keramické zářiče pouze 60%) a šetří energii.

Na saunování v kombinované sauně nemusíte čekat – infrazářič Philips Vitae startuje okamžitě a dosáhne 100% výkonu již za 1 sekundu.

Infrazářiče Physiotherm

Dále nabízíme v kombinaci s topidlem léčivé infrazářiče rakouského výrobce Physiotherm, které zajišťují kombinaci nízkoteplotní infračervené technologie a patentované technologie lávového písku (LavaTechTM).

Obě jsou jedinečné a zároveň skvěle sladěné pro potřeby lidského těla. Keramické trubice, které jsou naplněné lávovým pískem, absorbují a uchovávají teplo delší dobu.

Výparník

Kromě infrazářičů můžeme Vaši kombinovanou saunu vybavit výparníkem, který můžete využít pro parní, aroma nebo bylinnou lázeň.

Kombinované sauny nabízíme ve třech stupních výbavy – Optimum, Exclusive a Creative.

Zvolte si velikost a podobu kombinované sauny podle svých představ. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

Neváhejte se na nás obrátit na tel. 608 554 440 nebo prostřednictvím formuláře níže.

Poptávkový formulář