SAUNOVÉ STUDIO

U Proseckého kostela 866/9
190 00 Praha 9 - Prosek

vedoucí prodejny: Petr Volf 

608 554 444
praha@saunatop.cz

Infrasauna b-intense AIR Duo
Luxusní infrasauna vyrobená na míru pro 2 osoby s technologií b-intense.Do koupelny na přání zákazníka bez vlastní podlahy .Materiál dle výběru zákazníka.
Rok realizace: 2016
Vestavěná infrasauna s Vitae zářiči a solnou stěnou
Zákazník nám poslal tento email:  Dobrý den, Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za výrobu a instalaci infrasauny pro 4 osoby se zářiči Philips Vitae... Vše od počáteční schůzky u vás na prodejně, návrhu realizace až po konečnou instalaci na míru u nás v domě proběhlo naprosto bez problémů a na profesionální úrovni.... Cena rozhodně odpovídala kvalitě služeb a odvedené práci a do "našeho" plánovaného rozpočtu jsme se vešli bez problémů a hlavně se cena od počátečního návrhu až po realizaci nenavýšila ani o korunu přesto, že se museli kvůli (z naší strany) chybně udané výšce nechávat vyrobit nové dveře na míru. Vše bylo však k mé naprosté spokojenosti rychle vyřešeno a nikdo se na mě ani nazamračil... Vždy, když jsem potřeboval nějakou informaci, byl mi p.Volf k dispozici a vše mi ochotně objasnil... Infrasauna je již v provozu a kromě mé rodiny (žena a dvě dcery 6 a 9let) ji využívají s nadšením i naši rodiče 63-69let, kteří si ji zamilovali ihned po první návštěvě a pořídily kasičku, do které přispívají na provoz:-)) Za vše moc děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků S přátelským pozdravem Petr Kovařík Hamr na Jezeře
Rok realizace: 2017
INFRASAUNA VITAE PRO 2 OSOBY
Infrakabina  prosklená čelní stěna s Vitae technologií.Ovládání EOS regulace Prémium s regulací jednotlivých zářičů.MP3 hudba a RGB osvětlení je součástí výbavy.Kabina je ve smrkovém provedení.
Rok realizace: 2017
Infrasauna Vitae Creativ
Privátní Infrasauna s infrazářiči Philips Vitae vyrobená ze širokého CEDRU.
Rok realizace: 2016
AIR b. intense infrakabina
Další úspěšná realizace otevřená koupelnové infrakabina AIR rakouského výrobce b.intense
Rok realizace: 2016
Vestavěná infrasauna pro dvě osoby s Vitae infrazářiči
Vestavěná infrasauna v provedení severský smrk s infrazářiči Vitae s regulací Claret infra..Vestavba je v místnosti s oknem.
Infrasauna b-intense - Kralupy nad Vltavou
Privátní infrakabina se zářiči b-intense vyrobená dle požadavků zákazníka. Kabina je vyrobena ze skandinávského smrku a osazena dvěmi aerodynamickými lehátky, do kterých jsou osazeny infrazářiče b-intense.
Rok realizace: 2015
b intense infrazářiče vestavěné
Vestavěné infrazářiče technologie b-intense s regulací basic.
Rok realizace: 2017
Vestavěná infrasauna na míru
Infrasauna s Vitae infrazářiči a regulací EOS Prémium. Provedení severský smrk.Vestavba do šikminy.
Rok realizace: 2017
Infrasauna Vitae - Praha
Privátní infrasauna Vitae ze skandinávského smrku.
Rok realizace: 2015
Zobrazuji 1 - 10 ze 14
Prohlédnout mapu