Praha: U Proseckého kostela 866/9
190 00 Praha 9 - Prosek
tel.608 55 44 44

Kutná Hora: Andělská 600/10

284 01 Kutná Hora 
tel: 774 55 44 68

Výhradní zastoupení značek

Společnost SaunaTop za vice jak 24 let působení na českém trhu se stala zástupcem několika významných firem v saunovém oboru. V roce 2013 získala významné výhradní zastoupení pro českou republiku a to největšího světového výrobce saunových technologií Tylo-Helo Group. Pod skupinu HELO patří také prodej výrobků saunových kamen na dřevo KASTOR, který má již vice jak stoletou historii. Dále pak dodáváme na míru saunové interiéry značky HELO – DECO a saunové kabiny vyrobené v Německu pod značkou Knullwald HELO. V roce 2014 jsme získali výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko ve spolupráci s rakouským výrobcem patentovaných infračervených technologií a infrakabin b-intense, který spadá do koncernu lídra na trhu ifrasaun společnosti PHYSIOTHERM.

SaunaTop dále úspěšně nabízí výrobky dalších firem z oboru, jejichž nabídku najdete v našem eshopu nebo Vám je dodáme do finských saun,infrasaun a parních lázní, které Vám zhotovíme na míru.

b-intense

b-Intense®  je součástí firmy Physiotherm , předního rakouskýho výrobce v infračervených kabin, který inovoval design infrakabiny a patentované technologie B-Intense® gmbh jako nové produktové řady v rozsahu Physiotherm GmbH. Saunatop výhradně zastupuje B-intense pro Českou republiku a Slovensko od roku 2014

Více o firmě

Helo

HELO LTD Vyhradní zastoupení má SaunaTop od roku 2014

Helo Ltd je největším světovým výrobcem saunových topidel a technologií pro sauny. Helo Ltd vyrábí topidla,sauny  s regulácemi a parní generátory ve  výrobních závodech (ve Finsku, Švédsku, Německu a ve Spojených státech) a má rozsáhlý výzkumný a vývojový program pro sauny a parní lázně a vše související.  

Více o firmě

Helo - deco

Helo deco - výroba tradičních finských saun je značka finské firmy HELO Oy , kterou SaunaTop v České republice výhradně zastupuje.

Více o firmě

Kastor

Od roku 1916 se vyrábějí ve Finsku v Riihimaki kamna a krby KASTOR . Nyní společnost HELO Oy vyrábí saunová kamna na dřevo značky KASTOR a HELO. SaunaTop tuto společnost výhradně zastupuje v České republice.již od roku 2014.

Více o firmě

EOS

Společnost EOS byla založena v roce 1944 v Německu a v r. 1973 zahájila výrobu saunových topidel a regulací. Následně pak přidala další produkty. Dnes od ní naše firma nakupuje saunová topidla, regulace, infrazářiče i doplňky a příslušenství.

Více o firmě

Koupelny Ptáček

SaunaTop - finské sauny a infrasauny v koupelnách Ptáček

Více o firmě

PHYSIOTHERM

Společnost Physiotherm byla založena v roce 1995. Tato přední rakouská firma se zabývá vývojem a výrobou infrazářičů a infrakabin.

Více o firmě

SaunaLine

V nabídce firmy Sauna Line se nachází - Produktové řady BESTLINE, COMFORTLINE, MODERNLINE které se skládají ze standardních modelů - mohou být vyrobeny v různých uspořádání: rohové sauny, vestavěné sauny různých rozměrů.

Více o firmě

SENTIOTEC

Sentiotec je rakouská firma působící na trhu od roku 1991 - to znamená již více než 20 let. Dodává naší společnosti saunová topidla, infrazářiče a doplňky do sauny.

Více o firmě

TULIKIVI

Tajemství Tulikivi se ukrývá nejen v přírodním mastku, ale také v propracovaném zpracování, které si získává stále více příznivců. Proč do svého domova zvolit právě Tulikivi?

TULIKIVI JE NEJVĚTŠÍM ZPRACOVATELEM PŘÍRODNÍHO KAMENE VE FINSKU
Tulikivi je největším zpracovatelem přírodního kamene ve Finsku a zároveň největším výrobcem akumulačních kamen na světě. Tulikivi nabízí širokou škálu krbových kamen a saunových pro různé druhy staveb. Saunová kamna pro klasické finské sauny i saunová kamna na dřevo pro občasné přitápění s příjemným pohledem na oheň. Mimo jiné Tulikivi vyrábí nejmodernější saunová kamna elektrické i na dřevo.

Více o firmě