Nechte se okouzlit krásnou saunovou kabinou Mocca, která svým mixem světlé borovice a tmavého tepelně upraveného buku probudí Vaše smysly. Exkluzivní vzhled je zvýrazněn svislým obložením sauny. Požadovanou hloubku Vaší sauny odstupňovanou po 10cm můžete zkombinovat s jednou ze tří nabízených šířek a vytvořit si vlastní wellness útočiště.

Harmonie a relaxace

Impozantní vzhled kabiny Mocca je zdůrazněn velkou prosklenou stěnou, která nabízí pohled do mimořádného interiéru. Exkluzivní, ergonomicky navržené lavice Vás přímo vyzývají položit si nohy nahoru a vychutnat si jemné teplo saunových kamen, která jsou vkusně integrována do sauny.

<%@ Register TagPrefix="ewc_2_1" Namespace="EasyWeb.Server.Standard.Controls" Assembly="EasyWeb.Server.Standard" %>

Krásná prosklená stěna

Krásná prosklená stěna je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla, je doplněna o ozdobné kování a velké nerezové madlo.

Masivní dřevěná konstrukce

Saunová kabina MOCCA je vyrobena z masivní dřevěné konstrukce a se svisle instalované 44mm bezsukové borovice, která je v polovině přerušena vodorovnými lištami. Inspirativní a velmi atraktivní vzhled.

Alternativa

Možná si budete chtít koupit levnější verzi Mocca modelu s exkluzivním interiérem: Tento model je k dispozici také ve variantě z polárního smrku nejvyšší kvality s klasickým uspořádáním interiéru do L.

Jemné integrované osvětlení

Jemné intergrované osvětlení zvyšuje krásu kabiny Mocca a přispívá k jemnému pocitu v kabině. Působivého světelného efektu je dosaženo nasvícením prosklené čelní stěny.

Tři standartní šířky

Saunová kabina Mocca se dodává ve třech šířkách. Pak si jen jednoduše vyberete požadovanou hloubku (po 10 cm) sauny. Rádi Vám pomůžeme vytvořit Vaši dokonalou saunu.

Užijte si saunování podle svých představ, sestavíme Vám saunu přesně tak, jak si budete přát, kontaktujte nás.

Rádi Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku na tel. 608 554 440 nebo prostřednictvím formuláře níže.

Poptávkový formulář