Praha: U Proseckého kostela 866/9
190 00 Praha 9 - Prosek
tel.608 55 44 44

Kutná Hora: Andělská 600/10

284 01 Kutná Hora 
tel: 774 55 44 68

Sauna Légr

Saunová kabina

LS hl. saunové kabiny HELO

Výjimečné designové prvky dávají saunové kabině Léger jedinečný vzhled, který se stane dokonalým doplňkem k vašemu exkluzivní domu nebo bazénu. Skleněná přední stěna s pevným rámem z tmavého tepelně ošetřeného bukového dřeva dává iluzi luxusního interiérové sauny plovoucí vzduchem. Toto činí ze sauny LÉGER ideální wellness centrum pro celou rodinu.

Kontrastní designové prvky

V saunové kabině LÉGER se prémiový design a vysoce kvalitní materiály spojily k vytvoření estetické kombinace, která činí každou návštěvu Vaší sauny nádherným zážitkem. Světlý osikový interiér hezky kontrastuje s vnější stranou sauny, která je, spolu s dveřmi, vytvořena z černého lakovaného skla ve vysokém lesku. Toto je poprvé, co Helo použilo lakované sklo ve svých saunách.

Tři standardní šířky

LÉGER je dodáván ve třech standardních šířkách. Vše, co musíte udělat, je vybrat si šířku a pak ji spojit s požadovanou hloubkou (odstupňována po 11,6 cm) a vytvořit svoji vysněnou saunu. Rádi Vám poskytneme veškerou pomoc nebo poradenství, které můžete potřebovat.

Speciálně konstruované

Lavice a opěradla z osiky jsou vyrobeny v designu, který Vás zve k odpočinku a relaxaci.

Masivní dřevo

V saunové kabině LÉGER je použito 58 mm masivní dřevěné obložení z bezsukové borovice, které zajišťuje dokonalé klima v sauně a pomáhá vyhnout se prudkým změnám teploty.

Nápadný rám

Nápadný rám z tmavého tepelně ošetřeného bukového dřeva působí jako praktický stojan pro vaše saunové doplňky, a to jak uvnitř, tak vně.

Roxx

Roxx

Designové topidlo Roxx a regulace Digi 1 vám zaručí perfektní klima v sauně-Finesse

Užijte si saunování podle svých představ, sestavíme Vám saunu přesně tak, jak si budete přát, kontaktujte nás.

Rádi Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku na tel. 608 554 440 nebo prostřednictvím formuláře níže.

Poptávkový formulář