CUPREME je prostorná, stylová saunová kabina, která přináší pozitivní účinky sauny na zcela nové úrovni. Je navržena tak, aby poskytla teplotní zóny dle preference uživatelů. Osikový interiér je ideální pro potěšení z nejjemnějšího saunového klima bez teplotních změn.Čistá a klasická zvenku a prostorná uvnitř, CUPREME umožňuje sdílet měkkou, uklidňující saunu s rodinou a přáteli.

Dokonalé klima

Kombinace topení s velkým množstvím lávových kamenů a přirozeného uspořádání vytváří optimální podmínky pro relaxaci. Teplo se odráží pouze od dřeva a kamenů. Toto způsobuje, že teplota stoupá postupně, takže můžete relaxovat, i když je topidlo silně poléváno.

<%@ Register TagPrefix="ewc_2_1" Namespace="EasyWeb.Server.Standard.Controls" Assembly="EasyWeb.Server.Standard" %>

Velikosti a rozměry

Velikost a proporce sauny CUPREME si můžete vybrat dle Vašich potřeb. Velikost je odstupňována po 11 cm. Zakázková výroba této sauny ji umožňuje vyrobit přesně podle Vašich technických parametrů. Můžeme také pomoci změřit prostor na místě, a učinit příslušná doporučení.

Rocher

RocherT1

Vyzkoušejte saunové topidlo Rocher se 100 kg saunových kamenů v ohništi z kartáčované oceli. Topidlo je ovládáno regulací Digi 1.

Přírodní dřevo

Dvě vnější stěny jsou z přírodního dřeva a dvě z vysoce kvalitní dýhy v dekoru wenge.

Velká skla

Velké skleněné stěny a dveře vytváří pocit prostoru a vysokého designu

Užijte si saunování podle svých představ, sestavíme Vám saunu přesně tak, jak si budete přát, kontaktujte nás.

Rádi Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku na tel. 608 554 440 nebo prostřednictvím formuláře níže.

Poptávkový formulář