Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Lázeňský dům JUDITA * * *

 

Pokud chcete jen relaxovat, načerpat novou energii nebo si jen tak odpočinout jsme tu právě pro Vás.

Ke standardním programům jsme pro Vás připravili bohatou nabídku krátkodobých programů (Pobyty pro Vás) nebo samostatných wellness procedur.

Vyzkoušejte si blahodárné působení nabízených procedur kterými zároveň zesílíte léčebný účinek pobytu v našich lázních a rovněž si zpříjemníte využití volného času.

Tyto a ostatní wellnes procedury jsou Vám k dispozici:

vířivkabazén s termální radonovou vodou (12×10 m, hloubka 1,20 m)hydromasáž – vířivá koupelmasáže(klasická masáž, baňková masáž, masáž lávovými kameny, čokoládová masáž, medová masáž)lymfodrenáž ruční nebo přístrojová – Lymfovensoláriumbiolampaakupunkturabaňkovánínordic walking

V lázeňském domě je otevřeno NOVÉ SAUNOVÉ CENTRUM

FINSKÁ SAUNA

Je výborná jako prevence proti různým chorobám a zvyšuje odolnost organismu. Pocením se z těla vyplavují všechny toxiny a následné ochlazování zvyšuje naše otužování. Slouží k regeneraci a celkovému odpočinku. Nedoporučuje se lidem s vysokým krevním tlakem, s kožními a respiračními chorobami, se srdečními potížemi, s rýmou, chřipkou, alergikům.

INFRASAUNA

Podporuje spalování kalorií, zlepšuje krevní oběh. Blahodárně působí na klouby, kůži, imunitní a kardiovaskulární systém. Teplota se pohybuje mezi 50–60 °C. Hodí se pro klienty, kteří se léčí s krevním tlakem nebo těžce snášejí vysokou teplotu.

RELAXAČNÍ KOUTEK

Slouží k relaxaci mezi jednotlivými saunovacími cykly.

Všechny nabízené wellness služby poskytujeme pod vedením našich odborně proškolených specialistů.

Pro sportovní vyžití je Vám k dispozici:

půjčovna horských nebo silničních kol / pánská i dámská / na recepci léčebny

NOVINKY V NABÍDCE SLUŽEB

Datá Snehán – masáž podle Ajurvédy

Speciální částečná masáž sloužící k uvolnění a protažení zkrácených svalových struktur. Masáž dolních končetin, horních končetin, krční a hrudní páteře a masáž bederní páteře.

Garshan – masáž podle Ajurvédy

Doporučuje se při nadváze a těm, kdo by chtěli snížit svou hmotnost. Podporuje látkovou výměnu a stimuluje tukovou tkáň. Využívá se při onemocnění kloubů a artroze, při detoxikaci organizmu, zlepšuje tok lymfy a zahřívá končetiny, redukuje celulitidu. Provádí se speciálními rukavicemi ze surového hedvábí, pomocí himalájské soli a ajurvédských olejů (hořčičného, sezamového, kafru). Tato masáž celkově omlazuje, zvláčňuje pokožku a dostavuje se po ní příjemní pocit.

Propriofoot

Pomocí 4 plastových destiček aktivuje posturální svalstvo, nejen dolní končetiny, ale pracuje přeneseně na stabilizačním systému těla jako celku. Využití – prevence a terapie plochonoží, vbočeného palce, korekce vadného držení těla, zpevnění nestabilních kotníků a kolen, koordinační cvičení na zlepšení kooperace hemisfér, zlepšení koncentrace, polohocitu a pohybocitu hl. u dětí s ADHD.

Popis poskytovaných služeb

Koupel vířivá – hydromasáž

Vanová koupel v termální minerální vodě o teplotě 37–38˚C ze světoznámých teplických pramenů s masáží tryskající vodou. Po proceduře následuje pocit příjemného uvolnění svalů. Vhodná u chronických zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů, páteře, poruch prokrvení, tlumení bolestí a psychické relaxaci.

Bazén

Plavání a pohyb v přírodní minerální vodě o teplotě 35 – 38°C, která uvolňuje přetížené svalové skupiny, léčí chronické a degenerativní onemocnění kloubů, páteře a poruchy prokrvení. Je vhodný k celkové psychické relaxaci.

Masáž lávovými kameny

Teplo z jedinečných lávových kamenů kombinované s masáží aromatickými oleji blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost a bolesti hlavy. Masáž s kameny výborně stimulují krevní oběh a lymfatický systém. Lávové kameny přiložené na tělo navozují pocit hlubokého uvolnění. Podpoří oběh a tím obnoví energii těla, zrychlují metabolismus a mohou nastartovat proces hubnutí.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž a po ní následující zábaly jsou skvělým zážitkem. Přináší relaxaci, uvolnění svalů a svěží vzhled pokožky. Zázračná moc čokolády se projevuje detoxikací organizmu, antistresovým působením a má blahodárný vliv na cévy. Masáž se kombinuje s kávovým peelingem a čokoládovým zábalem.

Medová masáž

Medové masáže jsou osvědčenou detoxikační metodou. Přes reflexní zóny zad stimuluje činnost orgánů těla a regeneruje celý organizmus. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organizmu.

Lymfodrenáž manuální / přístrojová

Mízní (lymfatický) systém je důležitou součástí imunitního systému. Manuální lymfodrenáž pomáhá s detoxikací organizmu, zvyšováním imunity, působí proti celulitidě, migrénám a otokům končetin z přetížení. Při manuální masáži se terapeut může zaměřit na určité části těla a upravit tlak podle potřeb klienta. U přístrojové lymfodrenáže je tlak přednastaven podle jednotlivých programů. Přístrojová lymfodrenáž obsahuje otevření mízních uzlin, aby měla rozprouděná lymfa kam odtékat a poté je klient ošetřen v přístroji Lymfoven. Indikace a účinky jsou stejné, jako u manuální lymfodrenáže.

Solárium

Vertikální turbo solárium Dr. KERN TAN CAN – kromě kosmetického účinku může přiměřené opalování podporovat zdraví díky tvorbě vitamínu D, má příznivé účinky v případě mnohých kožních onemocněních.

Biolampa

Je vhodná při bolestivých a zánětlivých stavech, pro podporu hojení, regeneraci a posílení imunitního systému.

Akupunktura

Akupunktura je tradiční čínská, celosvětově oblíbená léčebná metoda. Je účinná při odstranění bolestí kloubů, hlavy, páteře, při zánětlivých onemocněních a funkčních poruchách vnitřních orgánů. Provádí se vpichem tenké jehličky do příslušného akupunkturního bo­du.

Baňkování

Baňkové masáže mají kromě výrazného uvolnění svalů a blokád velký význam na čištění organizmu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.

Nordic walking

Nové sportovně rekondiční odvětví z Finska. Přesně koordinovaná chůze s hůlkami je příjemným cvičením celého těla. Účinek je podobný běhu na lyžích. Posiluje svalstvo nohou i horní části těla, výtečně uvolňuje páteř, zvyšuje kondici a podstatně zlepšuje krevní oběh. Doporučuje se jako prevence kardiovaskulárních chorob.

Kontaktní informace
+420 417 537 440


 

no image
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení