Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Spa Hotel Harmonie

 

Wellness hotel nabízí ubytování 1,5 km od centra Mariánských Lázní. Jsme specialisté na léčebnou a wellness dovolenou - víkendy. V okolí rozsáhlá botanická zahrada s okrasnými jezírky i kaskádami. Restaurace s odpoledním tancem. Parkoviště v areálu.

Další služby:

Wi-Fi, Stravování, Parkoviště

Kontaktní informace
+420 354 620 990

Spa & Wellness Hotel Harmonie

Spa & Wellness Hotel Harmonie Mariánské Lázně nabízí klasické léčebné pobyty a více než 30 druhů ozdravných, relaxačních, beauty a zeštíhlujících wellness programů s využitím léčivé síly přírodních léčivých zdrojů Mariánských Lázní a moderní medicíny.


Součástí hotelového wellness centra je také relaxační zóna ve stylu feng shui. Uvolňující koupele ve velkém bazénovém whirlpoolu s úžasným výhledem na botanické zahrady a jezírko Vám poskytnou nezapomenutelný wellness prožitek. Ve finské sauně s kouzelnou aromaterapií a coloroterapií ( hvězdné nebe) a při poslechu esoterické hudby navozující éterickou atmosféru obnovíte své síly.

ubytovánísnídani (bohatá snídaně formou bufetu)večeři (salátový bar formou bufetu a tříchodové menu, výběr ze 4 jídel)15 léčebných procedur týdně dle předpisu lékařevstupní lékařské vyšetření

již za / 7 nocí


Last MinuteSledování nabídek - newsletter

Recenze a hodnocení hotelu

Zavoláme vám
no image
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení