Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.

V zařízení se nachází saunový svět dodaný firmou SaunaTop a whirpool.

Tradiční lázně se širokou nabídkou relaxačních, wellness a rekondičních pobytů. Díky své poloze a příjemnému klimatu jsou místem vhodným i k realizaci odpočinkové turistiky a cykloturistiky - nespočet přírodních krás a mnoha dalších zajímavostí zdejšího kraje přispějí k nezapomenutelným zážitkům.
Kontaktní informace
+420 482 368 111

Klienti nehradí ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Nový dům žádné doplatky za ubytování!

Jedná se o pobyt plně hrazený zdravotní pojišťovnou z veřejného zdravotního pojištění (pojišťovna proplácí ubytování, stravu i léčbu). Tento typ péče je poskytován v rámci pracovní neschopnosti). Nárok na tuto léčbu má každý, kdo je pojištěn u některé z pojišťoven České republiky. Návrh na léčbu vystaví ošetřující lékař nebo specialista, zdravotní pojišťovna pak hradí veškeré náklady. Pokud je tento návrh schválen, pojišťovna jej odešle do našeho lázeňského zařízení, se kterým si dohodnete termín k nástupu lázeňské léčby.

Nemoci, které se léčí v lázních jsou srdeční a cévní choroby, ischemická choroba srdeční, stav po infarktu myokardu, komplexní kardiovaskulární rehabilitace, hypertenzní nemoc I. – III. stupně, stavy po operaci srdce a cév, choroby periferních cév, onemocnění tepen a kostní onkologie krevních elementů. Nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, nemoci nervové, nemoci pohybového ústrojí, stavy po operacích pohybového aparátu a po ortopedických operacích, včetně kloubních náhrad, zhoubné nádory pohybového aparátu.

Podle typu onemocnění je také stanovena délka pobytu, která může být tři nebo čtyři týdny s možností prodloužení pobytu.

Nástup na pobyt je do 3 měsíců od vystavení návrhu, u pooperačních stavů do 3 měsíců po operaci.

CENÍK DOPLATKŮ KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE

DATUMBUDOVACENA 1/1CENA APP
1.1. - 31.12.Nový dům, Labská, Inn320540
Haná170-

doplatek za stravování bufet/ á la cárte plná penze 150 Kč/ 1 den

Speciální nabídka: DO LÁZNÍ VE DVOU SE SLEVOU I SE PSEM

Přijeďte do lázní ve dvou! Spolubydlící, který přijede s Vámi jako samoplátce, získá slevu na pobyt ve výši 10 %.

Platí pro pobyty z ceníku samopláteckých relaxačních, wellness a lázeňských pobytů (při zkrácení pobytu z jakýchkoliv důvodů se neposkytuje žádná finanční ani jiná náhrada).

Nabídka je platná pouze na vyžádání klienta před nástupem na pobyt a úhradou ceny pobytu před nástupem. Tuto speciální nabídku nelze nárokovat zpětně.

Ubytování se psem možné pouze ve vyhrazených pokojích v penzionu Haná - v tomto případě je však nutná včasná rezervace.
Poplatek za Vašeho domácího mazlíčka: 120 Kč / noc.


Slevy zde uvedené nelze kombinovat mezi sebou, se standardními slevami v ceníku samopláteckých relaxačních, wellness a lázeňských pobytů, s bonusovým
programem a ani s akčními nabídkami.

Ceny pobytů jsou pevně stanovené, při předčasném odjezdu klienta a v případě nevyčerpání služeb v průběhu pobytu se neposkytuje žádná finanční ani jiná náhrada. Výjimkou je ukončení léčby lázeňským lékařem ze zdravotních důvodů. V případě vrácení peněz se účtuje smluvní poplatek ve výši 300 Kč.

Možnost zajištění bufetového stravování / á la carte - doplatek:

Snídaně

Oběd

Večeře


Doplatek

150 Kč / den


V případě zájmu o dokoupení bufetové stravy / á la carte je možné využít této nabídky na celý pobyt nebo na zbytek pobytu. Není možné nabídku využít pouze ve vybraných dnech.

no image
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení