Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Wellness Hotel Francis

 

Lázeňský tříhvězdičkový hotel v centru Františkových Lázní nabízí komfortní ubytování, wellness pobyt nebo romantický víkend pro dva. V hotelu je 19 pokojů, restaurace, balneo provoz pro lázeňské procedury, rehabilitaci a relaxaci. Hotel je velmi útulný, čistý a pohodový – s větším soukromím.

Další služby:

Wi-Fi, Platba kartou, Nekuřácký prostor, Salonek, Zahrádka, Stravování, Dětský koutek, Parkoviště

Kontaktní informace
+420 354 541 049

Základy domu, ve kterém je dnes hotel Francis, položili původní majitelé už v 19. století a přestože se bouřlivé 20. století prohnalo domem i lázněmi, pevně vystavěné základy městu i domu zůstaly a my jsme mohli náš hotel otevřít v březnu roku 2004.

Hotel Francis leží v srdci Františkových Lázní. Díky tomu za pouhou minutu dojdete k modernímu aquaparku Aquaforum, dvě minuty vám stačí k lázeňskému divadlu a do pěti minut stojíte na hlavní lázeňské kolonádě.

Proč se ubytovat u nás?

Hotelové pokoje jsou tiché jako noční kolonáda, útulné jako váš pokoj doma, komfortní jako evropské lázně 21. století.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, ledničku, SAT-TV, telefon s přímou volbou, bezdrátové připojení na internet zdarma.

Naše lázeňské město je klidné a bezpečné, přesto ještě posilujeme osobní bezpečnost našich hostů. Kamerové systémy hlídají veřejné prostory hotelu 24 hodin denně.

Kategorie pokojů

Superior

5 luxusních dvoulůžkových pokojů

Komfort

8 menších dvoulůžkových pokojů
6 jednolůžkových pokojů

CHECK IN od 13:00, CHECK OUT do 10:00.

Hotelové služby

Společně s příjemnou atmosférou nabízíme služby recepce (trezor), stylové restaurace, letní terasu, možnost zapůjčení županu.

Přijeli jste autem? Za poplatek vám nabízíme bezpečné parkování na našem hlídaném parkovišti.

Všechny služby můžete platit hotově nebo kreditní kartou.

Lázeňský trojúhelník

Františkovy Lázně společně s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří světoznámý západočeský lázeňský trojúhelník. Samotné Františkovy Lázně leží uprostřed hustě zalesněné náhorní roviny, v nadmořské výšce 440 m, v západní části Chebské pánve, přímo ve středu historického Chebska. Zdejší klima má mírný, podhorský charakter.

Nahromadění přírodních léčivých zdrojů je zde mimořádné. 21 minerálních pramenů, vývěr suchého plynu a jedinečná františkolázeňská síranoželezitá slatina. Lázeňské prameny mají přesně kontrolované složení, teplotu i vydatnost. Jsou účinné zejména při léčení urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu a pohybového ústrojí.

no image
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení