Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Hotel Fit Fun***

 

Nabídka ubytování ve 166 pokojích s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlek. Poskytujeme různé balíčky. K dispozici je wellness provoz, bowling bar, restaurace a kongresové sály. Dále zde naleznete finskou saunu, infrasaunu a vířivku. Provádíme také různé druhy masáží.

Další služby:

Wi-Fi, Stravování, Konferenční sál, Parkoviště

Kontaktní informace
+420 481 528 127

Wellness hotel Fit Fun se nachází asi 1,5 km od centra města v části Harrachova zvané Rýžoviště. Město Harrachov jako takové je největším sportovním a rekreačním centrem západní části Krkonoš, proslavené především sklářstvím a areálem se skokanskými můstky s nejslavnějším mamutím můstkem, na kterém jsou pořádány jak Světový pohár, tak i mistrovství světa v letech na lyžích. Hotel Fit Fun je vzdálen asi 300 m od čtyřsedačkové lanovky vedoucí na Čertovu horu, na které jsou jedna modrá, dvě červené a jedna černá sjezdovka. Přímo u hotelu je cca 500 m dlouhý vlek Amálka, na kterém je i večerní lyžování a který je propojen s hlavním skiareálem. Hotel Fit Fun je ideálním místem pro rodinnou dovolenou v zimě i v létě, protože v jeho těsné blízkosti probíhají turistické trasy vedoucí na nejznámější místa západních Krkonoš, kterými jsou například Dvoračky nebo Vosecká bouda. Zapomenout nesmíme na blízký hraniční přechod do Polska, za kterým se nachází obec Jakuszyce se známým sportovním areálem běžeckých tratí, které jsou v létě využívány jako cyklistické trasy. Turisté by si neměli nechat ujít návštěvu 27 metrů vysokého vodopádu Kamienczyk, nacházejícího se nedaleko města Harrachov na polské straně Krkonoš.

Wellness & Balneo centrum hotelu Fit Fun

O vaši spokojenost, pokud jde o odpočinek a relaxaci po intenzivně prožitém dni, se postará naše Wellness & Balneo centrum, skládající se ze dvou částí. V první z nich je plavecký bazén (hlavní část je vyčleněna plavcům, menší část slouží našim malým hostům jako brouzdaliště) sauna, fitness a masérna, ve druhé pak dva velké whirlpooly, infrasauna, parní lázeň (Co je vlastně parní lázeň? Jde o zařízení, které je velmi podobné sauně. Na rozdíl od ní má však vlhčí klima a není v ní takové horko. Parní lázeň uvolňuje dýchací cesty, ale také přispívá k odpočinku přetížených svalů, má pozitivní účinky na klouby a zmírňuje celkovou únavu), další masérna a sluneční louka. Samozřejmostí je odborně vyškolený personál, provádějící masáže zaměřené jak na uvolňující masáže po sportovních výkonech, tak i na masáže relaxační. V recepci balneo centra nabízíme doplňkový prodej kosmetických a léčivých přípravků, fitness a wellness nápojů (iontové nápoje, mladý zelený ječmen a bylinkové čaje.

Harrachov

Mumlavský vodopád

Mumlavský vodopád se nachází asi 2 km od centra města Harrachov a je známým výletním místem návštěvníků této oblasti. Mumlavský vodopád vytváří řeka Mumlava a překonává až 12 metrů vysoké stupně tvořené skalními žulovými bloky. V řečišti lze vidět tzv. Čertova oka nebo také Obří hrnce, což jsou ukázky tzv. evorzního jevu, kdy tyto prohlubně a ohlazy vznikají pohybem vody a kamínků a mají v průměru až 6 metrů. Nejmohutnější je vodopád při jarním tání. V zimě zamrzá a stává se z něj ledopád. Mumlavský vodopád patří mezi nejvodnatější vodopády v České republice. K vodopádu se dostaneme několika cestami: Harrachovou cestou od prodejny Norma nebo od harrachovského autobusového nádraží - jedná se o pohodlné asfaltové cesty, které jsou nenáročné a zvládnou je jak dříve narození, tak maminky s kočárky. Mimo to lze k vodopádu dojít lesní cestou z Rýžoviště (od hotelu Fit Fun je to po této cestě k vodopádu přibližně 20 minut volné chůze), nebo od Hornického muzea (10 minut).

Sklárna Novosad

Sklárna Novosad & syn je soukromá druhá nejstarší sklárna v Čechách. Byla založena před rokem 1712 na jilemnickém panství hrabat Harrachů. Zachovaný tradiční způsob sklářské výroby může shlédnout každý návštěvník v rámci exkurze společně s následnou prohlídkou muzea a pivovaru. Sortiment výroby tvoří luxusní nápojové sklo, užitkové sklo a křišťálové lustry.

Pivovar Harrachov

Pivovar a restaurace Novosad je součástí sklárny Novosad & syn. Typicky pivovarská restaurace se stylovou atmosférou je atraktivní především vlastní výrobou piva František, které se vaří přímo před zraky hostů a které již bylo několikrát oceněno odborníky i veřejností na gastronomických výstavách a pivních soutěžích.

no image
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení