Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Wellness & Spa Hotel Ambiente

 

O nás

27 Říjen 2014

Z oken pokojů hotelu a taky z oken naší restaurace se pro Vás otevírá pohled na turistické centrum známých karlovarských lázní!

4-hvězdičkový hotel Ambiente se nachází v samém centru města, jenom několika minut pěšky do prvního zdroje s minerální vodou a přímo „zezadu“ chrámu Marie Magdalena!

Když jdete dolu směrem k zdrojům dostanete se do zeleného parku, který se nachází přímo vedle hotelu, a tak se úplně ponoříte do báječné aromy krásných tropických rostlin, jako například magnolie, sakura, kapradí, které budou radovat Vás a okouzlovat Váš rozum svou překrásnou vůní!

Hotel Ambiente by se skutečně mohl jmenovat rodinným a dokonce i butik-hotelem, protože všechny pokoje jsou zařízené v individuálném dizajnerském slohu.

Po každé když se budete znovu a znovu navrácet do hotelu a ubytovávat v různých pokojích, každopádně budete cítit nové v známém místě!

V každém pokoji hotelu je minibar, klimatizace, plochý televizor, telefon, Wi-Fi, kosmetické prostředky a zařízení pro koupelnu.

Hotel má své zdravotnické a diagnostické centrum, restauraci pro sídaně,

obědy a večeře, termárium (sauna, džakuzi, slaný pokoj, mramorové termické rozkladací lehátko, koupelny a vaně), zdravotnické a sanatorní léčení, SPA-procedury, kosmetický salon s odbornicky vyškoleným personálem (který pracuje s francouzskou kosmetikou Yon-Ka, israelskou kosmetikou Holy Land, kabinet manikúry, kabinet aparátové pedikúry (Gehwol – Gerlach), salon pro thajské masáže.

V baru v hotelu na přízemí si můžete strávit čas s šálkou elitního čaje, kávy espreso, a taky si dát pohár známého českého piva! Můžete si taky ochutnat i jídla české národní kuchyně.

Starostlivý personál nabídne Vám pro zábavu nardy nebo si můžete užívat hrou šachy!

V baru taky máte k dispozici velký televizor se satelitní antenou, která poskytuje možnost dívat se více než 250 mezinárodních kanálů!

Kontaktní informace
353 365 190
no image
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení