Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Wellness & Treatment Hotel GHC

 

Wellness & Treatment Hotel GHC **** se nachází v centru Prahy, v Krakovské ulici, pouhých 200 metrů od stanice metra Muzeum a 250 metrů od Václavského náměstí. V blízkosti Socha svatého Václava, Národní muzeum, Státní Opera Praha, Praha hlavní nádraží a další významné pražské památky a budovy.

V hotelu Wellness & Treatment Hotel GHC najdete vířivku a fitness centrum. Mezi wellness služby a zařízení patří masáže, fyzioterapie, zdravotnická zařízení včetně dermatologického centra a klinika zubní a plastické chirurgie.

V areálu hotelu GHC - Praha najdete také kadeřnictví a salon. Počítač s internetem v lobby zdarma, WI-FI zdarma v celém hotelu.

Wellness & Treatment Hotel GHC Praha 1
Ubytování:
Kvalitní a komfortní ubytování - 8 hotelových pokojů v hotelu Wellness & Treatment hotel GHC. Internet na pokoji zdarma. Kontinentální snídaně v ceně.

Vybavení pokojů:
Pokoje jsou vybavené účelně stylovým dřevěným nábytkem. Koupelna (vlastní příslušenství - sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů). Antialergenní matrace, LCD televize se satelitním příjmem, Telefon s přímou volbou. Pokojový trezor zdarma. Toaletní potřeby zdarma.

Wellness & Treatment Hotel GHC Praha 1
Služby:
Profesionální servis, milý a ochotný personál. Taxi, dopravní služby. Internet s PC zdarma v lobby. Směnárna. Praní a žehlení prádla možné. Úschova cenností (trezor) zdarma. Platba kreditní kartou možná. Pokojová služba, denní úklid. Metro 5 min chůze stanice Muzeum, trasa A a C. Lékařské a zdravotnické služby. Salon krásy a kadeřnictví. Vířivka. Umožnění pobytu domácím mazlíčkům.

Wellness & Treatment Hotel GHC Praha 1
Parkování:
Omezený počet parkovacích míst přímo před hotelem (za poplatek). Parkování je možné i na nedalekém parkovišti (za poplatek).

Řetězec hotelů GHC:
Vám může nabídnout všechny varianty ubytování, levné, cenově dostupné i luxusní, krátkodobý i dlouhodobý pobyt. Síť hotelů GHC zahrnuje youth hostel, tří, čtyř i pěti hvězdičkové hotely v historických objektech samého centra Prahy, stejně jako levnější ubytování v blízkosti centra v pokojích a apartmánech se standardem tří a čtyř hvězdiček. V nabídce jsou hotely přímo na Malé Straně a také hotely poskytující konferenční služby. Pro všechny hotely je společná snadná dostupnost historického centra Prahy, Václavského náměstí, Pražského hradu i Starého města pěšky či s využitím rychlého spojení městské dopravy bez přestupování, a také zajímavý místopis těsného okolí hotelů. Všechny hotely GHC v Praze vám garantují vysoký standard služeb.
Kontaktní informace
222 211 055
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení