Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Hotel Bon***

 

Hotel se nachází v krásném prostředí CHKO Jizerské hory nedaleko lyžařského areálu Tanvaldský Špičák. Nabízí komfortní ubytování v 29 moderně zařízených pokojích. Stylově zařízený hotel svým hostům poskytuje wellness s vířivkou a saunou, masáže, bowling, tenis, minigolf. Wifi a parkování je zdarma.

Další služby:

Wi-Fi, Platba kartou, Stravování, Konferenční sál, Parkoviště

Kontaktní informace
+420 777 855 199

Hotel Bon se nachází v krásném prostředí CHKO Jizerské hory nedaleko lyžařského areálu Tanvaldský Špičák.

Díky své poloze je vhodný jak pro aktivní sportovce, tak pro rodiny s dětmi. V zimním období můžete využít některé z lyžařských středisek nebo běžkařských tras v okolí a v letním období se Vám nabízí spousta výletů jak pro pěší turisty, tak pro cyklisty do Jizerských hor, Krkonoš nebo Českého ráje.

Hotel prošel v letech 2013 – 2014 rozsáhlou rekonstrukcí. K dispozci Vám je 24 dvoulůžkových s možností plnohodnotné přistýlky, 4 4-lůžkové a jeden rodinný pokoj pro 5 osob. Hotel poskytuje celkem 89 lůžek. Všechny jsou nekuřácké, moderně zařízeny s TV/SAT a vlastním sociálním zařízením.

Nejen hoteloví hosté mohou využít hotelovou restauraci s kapacitou až 100 míst nebo s kapacitou 35 míst. Hotel je také vhodný pro pořádání firemních akcí, školení, večírků nebo svateb. K těmto účelům jsou k dispozici 2 salónky pro 45 osob, které je možné propojit i s .

Návštěvníci hotelu mohou také využít – vířivku a finskou saunu, nebo masáže. Přímo vedle hotelu se nachází minigolf a tenisové kurty.

Wifi v celém objektu a parkování u hotelu je zdarma.

Hosté ubytovaní 2 a více nocí dostanou zdarma na recepci kartu hosta Jizerských hor - JIZERKY CARD, díky které mohou čerpat zajímavé slevy či cenové zvýhodnění v Jizerských horách.

no image
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení