Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Hotel a Restaurace GALATEA****

 

WELLNESS

Nejen ubytovaní hosté ale i široká veřejnost ocení možnost relaxace ve wellness centru Galatea. Načerpejte v našem wellness centru novou energii a zapomeňte na starosti všedních dní.

Součástí našeho wellness centra jsou:

Útulné masážní místnosti s moderním vybavenímKlasická finská sauna pro 6 osobVířivka pro 4 osobyUklidňující relaxační místnost s nádherným výhledem do hotelové zahradyCvičebna

Naše luxusní wellness centrum, nabízí různé druhy léčebných a relaxačních masáží na objednávku, luxusní ošetření , lymfodrenáž, individuální léčebnou tělesnou výchovu se zaměřením na pohybový aparát jako prevenci bolestí zad ( např. SMS systém) a privátní relaxační centrum se saunou a whirlpoolem.

RELAXAČNÍ A LÉČEBNÉ MASÁŽE

Klasická masáž se provádí klasickými hmaty dlaní a prstů. Při masáži se používá za studena lisovaný olej (mandlový, bioslunečnice), do kterého je možné přidávat různou aromaterapii dle potřeb klienta, či různých masážních emulzí, neutrálních hypoalergenních nebo s přídavkem bylin.

Reflexní masáž je soubor masážních úkonů a technik, jejichž cílem je odstranit reflexní vazby a změny mezi vnitřními orgány a pohybovým ústrojím. Masáž má hluboký, uvolňující a povzbuzující efekt, vhodné absolvovat několikrát týdně v sérii návštěv během 14 dnů. Není vhodné pro víkendové pobyty.

Medová masáž je za použití pravého medu. Med na sebe váže škodlivé látky a tím detoxikuje organismus. Masáž má reflexní podklad, je tedy hloubkovější a příznivě tak ovlivňuje pohybové ústrojí a vnitřní orgány.

Indická masáž hlavy je ošetření hlavy, krku, obličeje a ramen dle ajurvédského učení. Masáž lze provádět na „sucho“ nebo použít výživný olej. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

Havajská masáž „Lomi-Lomi“- znamená milující ruce. Masáž pocházející z Havaje, při které se používají hmaty nejen dlaní a prstů, ale i celých předloktí a loktů. Masáž je však jemná, velmi příjemná. Touto masáží se dají důkladně protáhnout svalové struktury a tím dosáhnout velkého uvolnění, relaxace.

Lávové kameny je masáž prováděná horkými lávovými kameny. Magic hot stones - masáž pocházející z Havaje, s prvky havajské masáže. Teplé lávové kameny svou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, a působí tak blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

WELLNESS PROCEDURY

Brusinková, levandulová, konopná, čokoládová, růžová, jalovcová, kokosová. Procedura zahrnuje peeling, kterého aplikace drobných jádřinců odstraňuje svrchní zestárlé buňky. Masáž olejem uvolňuje namožené svalstvo a působí proti stárnutí pokožky. Závěrem aplikujeme zábal, který je vhodný na všechny typy pokožky vystavené každodennímu stresu. Vše je doprovázeno příjemným aroma.

LYMFODRENÁŽ

Jemná manuální technika s širokým využitím v oblasti zdravotní či kosmeticko - estetické. Ošetření například syndromu těžkých nohou, žilní nedostatečnosti, úponových bolestí, jako rekonvalescenci. V kosmetice především jako terapie celulitidy.

PÉČE PRO MATKY PO PORODU – oblast břicha

Pomáhá omezit viditelnost striíRegeneruje a hydratuje pokožkuVyhlazuje a tonizuje oblast břichaPéče je zdrojem fyzické a duševní pohody

Délka procedury je 45 minut. Doporučený program je 5 návštěv (2 návštěvy za týden)

Postup: krouživá mikromodeláž strií, restrukturalizace strií, odlehčení a odstranění toxinů, restrukturalizační a zpevňující fáze, zeštíhlení a zpevnění.

PÉČE PRO PLOCHÉ BŘICHO - zeštíhlení a zpevnění břišní oblasti.

vyhlazuje břichozlepšuje tonus a zpevňujezlepšení střevní peristaltiky

Délka procedury je 45 minut. Doporučený program 5 návštěv (2 návštěvy týdně)

Postup: peeling, drenáž břišní oblasti, reparace a zpevnění, zeštíhlení a zpevnění.

PRIVÁTNÍ RELAXAČNÍ CENTRUM – SAUNA A VÍŘIVKA

Horká sauna je balzám pro unavené tělo i mysl. Naše sauna je vyrobena z kvalitního finského smrku. Chvíle mezi saunováním si můžete zpříjemnit koupelí ve whirlpoolu. Saunu a whirlpool nabízíme jak pro jednotlivce, tak pro skupiny i firemní akce po předchozí dohodě. Nutno objednat min. 1 hodinu předem.

Kontaktní informace
326 721 920
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení