Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Frankův Dvůr, s.r.o.

 

Rodinný hotel uprostřed jihočeské přírody nabízí ubytování pro romantické, wellness i víkendové pobyty. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, firemní akce, školení, teambuilding nebo workshopy. K dispozici je bazén s mořskou vodou, sauna, whirlpool, minigolf a restaurace s výtečnou českou kuchyní.

Další služby:

Wi-Fi, Platba kartou, Nekuřácký prostor, Salonek, Stravování, Konferenční sál, Dětský koutek, Parkoviště

Kontaktní informace
+420 777 996 666

Oáza klidu, pohody a výjimečných zážitků

Rodinný hotel Frankův Dvůr vznikl v roce 2004 na místě bývalého historického statku, jehož některé dochované části byly zachovány a využity při stavbě dnešního hotelu. Vše jsme budovali tak, aby každá část působila nezaměnitelnou atmosférou, která vás naplní energií a klidem. Celý komplex se rozkládá na ploše 2563 m² a jeho součástí jsou také tři rybníky a přilehlé polnosti o celkové rozloze 27 hektarů. Jen díky tomu lze garantovat naprostý klid a izolaci od ruchu všedních dní, které u nás pocítit nemůžete. To je důvod, proč jste tady!

Hotel není klimatizovaný!

Restaurace Frankův dvůr je vyhlášená nejen mezi hotelovými hosty, ale i mezi místními v Jindřichově Hradci. Restaurace nabízí vynikající pokrmy české kuchyně i mezinárodní speciality, které chutnají českým i zahraničním hostům a nutí okolo projíždějící cyklisty sesednout z kola a usednout v restauraci. Tradiční jídla jsou připravovaná z čerstvých surovin od místních farmářů a dodavatelů a korespondují s celkovým pojetím hotelu, který vznikl na místě bývalého statku. Nahlédněte do .

Hotel je k dětem i jejich rodičům velmi přátelský. Dětem je vyhrazen velký prostor s pískovištěm, prolézačkami, skluzavkami a lanovými můstky. Dětské hřiště je umístěné u letní terasy restaurace, odkud můžete se skleničkou vína nebo šálkem kávy v ruce v klidu sledovat dovádění svých potomků. Starší děti zaručeně upoutá , stolní tenis nebo třeba šipky. Také restaurace nabízí velký výběr z , připraveny jsou vysoké židličky pro krmení nejmenších hostů.

A protože i pejsci jsou tak trochu jako děti, i oni se tu budou cítit dobře. Klidně je vezměte s sebou, Hotel Frankův Dvůr je „dog friendly“ a vaše čtyřnohé přátele ubytuje bez poplatků!

Abychom vyšli vstříc potřebám našim klientům, nabízíme řadu víkendových pobytů. Sledujte naši aktuální nabídku.

Hotel Frankův dvůr má ideální výchozí polohu pro objevování krás , nejen v nejbližším okolí . pohodlně dojedete do Nové Bystřice, která je vstupní branou do nádherné přírody . Na sever od Jindřichova Hradce byste rozhodně neměli vynechat pohádkový vodní zámek . Dalším malebným jihočeským městečkem cca 20 km od Jindřichova Hradce je lázeňská .

  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení