Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Chateau St. Havel **** - wellness hotel

 

Wellness centrum Infinit poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness, ve kterém si Vám dovolujeme nabídnout 2 privátní wellness zóny.

Dvě privátní sauny nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. V prostorné saunové kabině ze světlého dřeva stromu abachi může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. U každé sauny je k dispozici ledový bazének pro ochlazení a útulná odpočívárna s posezením a lehátky pro maximální pohodlí.

Součástí wellness zón jsou i dva privátní whirlpooly s možností rozjímání pro dvě až šest osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. U privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné posezení.

Saunu a whirlpool lze objednat zvlášť či dohromady jako celou privátní zónu a užívat si saunu i whirlpool zároveň. Privátní prostory sauny i whirlpoolu jsou kvalitně ozvučeny, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou. V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů a kvalitních zážitkových vín také pochoutky ze zámecké kuchyně slavného šéfkuchaře Ondřeje Slaniny.

Dále nabízíme odborné a exotické masáže od klasických relaxačních, přes masáž horkými kameny až po zábal do banánových listů či čokoládovou masáž.

Všechny služby ve wellness centru lze zakoupit i formou dárkových poukazů, které Vám velice rádisestavíme na míru podle vašich přání a potřeb. Největší motivací a odměnou jsou pro nás spokojení a odpočatí zákazníci. Základ úspěchu tvoří vstřícný a usměvavý personál, důraz na čisté prostředí a odborníci z řad masérek. Všem svým zákazníkům poskytujeme služby na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí.

Wellness centrum Infinit v našem zámeckém hotelu je doslova stvořené pro tolik potřebný odpočinek, užijte si relaxaci v Infinitu. Rozjímejte v privátním whirlpoolu, privátní sauně a nechte se rozmazlovatpod rukama profesionálních masérů. Odpočinek můžete zakončit zážitkovou večeří v restauraci pod vedením týmu šéfkuchaře Ondřeje Slaniny. Objednat můžete i .

Kontaktní informace
241 445 717
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení