Praha Showroom: tel:608 55 44 44 Petr Volf

info@saunatop.cz

Kutná Hora prodejna:tel:774 55 44 68 Hana Hlínová

Orea Resort Horizont

 

Navštivte naše středisko a věnujte svému tělu péči, kterou si zaslouží. Náš tým zkušených masérů Vám pomůže zregenerovat vaše tělo i duši.

Kombinace relaxační hudby, příjemného prostředí a profesionální péče vám pomůže načerpat novou energii a zregenerovat vaše tělo i mysl.

MASÁŽE

Nechat se unést příjemným pocitem masáže a cítit uvolnění bez hranic, to není luxus, ale požitek z dotyku těla a duše…

Masáž představuje dobrou alternativu k odstranění následků našeho uspěchaného života, plného stresu s nedostatku pohybu, nebo jednostranným zatěžováním organizmu (vysedávání u počítače, za volantem auta, atd.). Tento způsob života je často příčinou bolesti zad a hlavy, ztuhlosti pohybového aparátu, nervozity, nespavosti. Masáž přirozenou cestou řeší příčinu těchto potíží, bez dalšího zatěžování organizmu různými medikamenty proti bolestem, které pouze na chvilku utlumí bolest, ale neřeší její původ.

Hnětením, roztíráním nebo třením ale i chvěním a vytřásáním dochází k výraznému zlepšení prokrvení masírovaných oblastí, zlepšení mízního oběhu a tím masáž přispívá k usnadnění odtoku zplodin látkové výměny a kyseliny mléčné, které vyvolávají únavu a celkově zatěžují organizmus, jsou častou příčinou bolestí, otoků, ale i se například podílejí na vzniku celulitidy. Masáží naopak dochází k okysličení buněk a zlepšení jejich činnosti a tím i k zvýšení výživy jak pokožky a podkožního vaziva, tak i svalů. Masáž působí příznivě i na nervovou soustavu, proto se po masáži cítíme svěže, zbaveni stresu a napětí, jsme uvolněni „jako by z nás spadl kámen”.


HYDROTERAPIE

Mezi vodou a lidským tělem existuje přirozená harmonie, daná tím, že veškerý život pochází z vody…

Vířivé a perlivé koupele mají uklidňující účinky. Teplem se ve svalech a vazivových tkáních uvolňují zablokovaná místa, zlepšuje se pohyblivost a pružnost. Mikromasáží kůže se dosahuje lepšího prokrvení a relaxace organismu. Doporučujeme pro regeneraci svalstva a celého těla.

Mimořádný vjem vůně z přidané esence pomáhá při harmonizaci, relaxaci a uvolnění. Koupele v soli zlepšují prokrvení, povzbuzují látkovou výměnu, přispívají k uklidnění nervového systému, dodávají pokožce důležité minerální látky, zvláčňují a zjemňují ji.

ZÁBALY A TERMOTERAPIE

Léčebný účinek tepla je všeobecně znám a využíván. Léčba teplem patří k základním pilířům fyzioterapie…

Tepelný obklad je procedura určená k prohřátí postižené části těla. Terapeutický účinek tepla je analgetický, zklidňující a spolu se zvýšeným prokrvením tkáně navíc urychluje regeneraci a hojení. Je-li předepsána současně masáž, používá se tepelný obklad k přípravě měkkých tkání před masáží.

Vyzkoušejte zázračné vlastnosti Mrtvého moře na vlastní kůži! Čisté bahno z Mrtvého moře obsahuje 26 druhů minerálů a stopových prvků. Samotné bahno má velice dobré čistící účinky na pokožku, lze jej použít jako vyživující masku na obličej, neboť účinně odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky, pokožku zásobuje minerály a zanechává ji pružnou a čistou. Pokožka vypadá mladší, je svěží na dotek a uklidněná. Minerální bahno lze aplikovat i jako hřejivý tělový zábal na bolavé svaly a klouby.

Máte-li zájem o rezervaci termínů procedur ještě před Vaším příjezdem nebo jakýkoliv dotaz týkající se wellness centra, napište nám na adresu: nebo zavolejte na tel.: 376 365 197

Přijeďte a nechte nás o Vás pečovat...

Kontaktní informace
Wellness centrum je pro vás otevřeno každý den od 8:00 - 11:00 a 12:00 - 21:00 hodin.
  • Související produkty
  • Související místa
  • Související značky
  • Související články
  • Související reference
  • Hodnocení