SAUNOVÉ STUDIO

U Proseckého kostela 866/9
190 00 Praha 9 - Prosek

vedoucí prodejny: Petr Volf 

608 554 444
praha@saunatop.cz

Výhradní zastoupení značek

Společnost SaunaTop za vice jak 22 let působení na českém trhu se stala zástupcem několika významných firem v saunovém oboru. V roce 2013 získala významné výhradní zastoupení pro českou republiku a to největšího světového výrobce saunových technologií Tylo-Helo Group. Pod skupinu HELO patří také prodej výrobků saunových kamen na dřevo KASTOR, který má již vice jak stoletou historii. Dále pak dodáváme na míru saunové interiéry značky HELO – DECO a saunové kabiny vyrobené v Německu pod značkou Knullwald HELO. V roce 2014 jsme získali výhradní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko ve spolupráci s rakouským výrobcem patentovaných infračervených technologií a infrakabin b-intense, který spadá do koncernu lídra na trhu ifrasaun společnosti PHYSIOTHERM.

SaunaTop dále úspěšně nabízí výrobky dalších firem z oboru, jejichž nabídku najdete v našem eshopu nebo Vám je dodáme do finských saun,infrasaun a parních lázní, které Vám zhotovíme na míru.

b-intense

b-Intense®  je součástí firmy Physiotherm , předního rakouskýho výrobce v infračervených kabin, který inovoval design infrakabiny a patentované technologie B-Intense® gmbh jako nové produktové řady v rozsahu Physiotherm GmbH. Saunatop výhradně zastupuje B-intense pro Českou republiku a Slovensko od roku 2014

Více o firmě

Helo

HELO LTD Vyhradní zastoupení má SaunaTop od roku 2014

Helo Ltd je největším světovým výrobcem saunových topidel a technologií pro sauny. Helo Ltd vyrábí topidla,sauny  s regulácemi a parní generátory ve  výrobních závodech (ve Finsku, Švédsku, Německu a ve Spojených státech) a má rozsáhlý výzkumný a vývojový program pro sauny a parní lázně a vše související.  

Více o firmě

Helo - deco

Helo deco - výroba tradičních finských saun je značka finské firmy HELO Oy , kterou SaunaTop v České republice výhradně zastupuje.

Více o firmě

Kastor

Od roku 1916 se vyrábějí ve Finsku v Riihimaki kamna a krby KASTOR . Nyní společnost HELO Oy vyrábí saunová kamna na dřevo značky KASTOR a HELO. SaunaTop tuto společnost výhradně zastupuje v České republice.již od roku 2014.

Více o firmě

EOS

Společnost EOS byla založena v roce 1944 v Německu a v r. 1973 zahájila výrobu saunových topidel a regulací. Následně pak přidala další produkty. Dnes od ní naše firma nakupuje saunová topidla, regulace, infrazářiče i doplňky a příslušenství.

Více o firmě

IGLU SAUNA

Estonský výrobce saun jménem Iglu sauna která představuje unikátní umělecké dílo, ve kterém se snoubí
severské tradice a dovednosti šindelářských mistrů.

Více o firmě

Koupelny Ptáček

SaunaTop - finské sauny a infrasauny v koupelnách Ptáček

Více o firmě

PHYSIOTHERM

Společnost Physiotherm byla založena v roce 1995. Tato přední rakouská firma se zabývá vývojem a výrobou infrazářičů a infrakabin.

Více o firmě

SaunaLine

V nabídce firmy Sauna Line se nachází - Produktové řady BESTLINE, COMFORTLINE, MODERNLINE které se skládají ze standardních modelů - mohou být vyrobeny v různých uspořádání: rohové sauny, vestavěné sauny různých rozměrů.

Více o firmě

SENTIOTEC

Sentiotec je rakouská firma působící na trhu od roku 1991 - to znamená již více než 20 let. Dodává naší společnosti saunová topidla, infrazářiče a doplňky do sauny.

Více o firmě
Prohlédnout mapu